reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W ktorym tygodniu ustapily mdlosci?
Kiedy sie zaczal 9 tydzien wszystkie objawy zniknely... Brak wymiotow, bolu brzucha i plamien.
Znowu panikuje...
Usg dopiwro za 12 dni :/
Ja miałam mdłości od 6 tc do 8tc, odeszły nagle, a od wczoraj 14 tc nam znowu :/

Dziewczyny jestem wściekła na dr Roszkowskiego. Zrobiłam u niego test pappa, z racji wieku ryzyko wad genetycznych spore, co za tym idzie i stres spory, wyniki testu miały być przedwczoraj a doktorek nie policzył wyniku,ani przedwczoraj,ani wczoraj,a od dziś ma urlop. Dzwoniłam na recepcje dwa razy, każą czekać bo dr powinien przyjść z urlopu i policzyć wynik,ale nadal na poczcie nic nie mam. Teraz weekend, znów czekanie,a w poniedziałek awanture robić? Ile można żyć w takim stresie?
 
reklama
To jeszcze nic nie znaczy. Ktoś tu pisał niedawno, że krew się lała po nogach a śliczny dzidziuś już na świecie.
Spokojnie.
Jak teraz sytuacja wygląda?
Boli i krwawię. Bóle dość silne, typowe miesiaczkowe, łącznie z krzyżowymi.
No i do tego wyję.
Mąż wróci za pół godziny to pojadę zbadać progesteron i betę. Na izbę 16 dpt nie ma co jechać raczej, nawet w usg nie będzie nic widać.
 
Boli i krwawię. Bóle dość silne, typowe miesiaczkowe, łącznie z krzyżowymi.
No i do tego wyję.
Mąż wróci za pół godziny to pojadę zbadać progesteron i betę. Na izbę 16 dpt nie ma co jechać raczej, nawet w usg nie będzie nic widać.
Połóż się i weź nospę. Może coś tu dziewczyny doradzą konkretnego.
 
reklama
Do góry