reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam się nieśmiało,
jestem niestety weteranką w staraniach i teraz będziemy korzystać z kolejnej AZ w Provicie w Katowicach. Dr Paliga zaproponowała nam wlewy z Atosibanu. Czy któraś z tego korzystała?

PS przepraszam jeżeli wcinam się w dyskusję :)
Czesc Tosiu [emoji4] ja.bede to miala podawane w sobote okolotransferowo [emoji4] wiec dopiero za jakis czas bede mogla cos wiecej powiedziec, np czy mi pomoglo [emoji6]
Swoja droga za taka cene to wypadaloby zeby jednak pomoglo, bez jaj [emoji15]
 
reklama
No i już po badaniu.Wszystko ok, młody ma już 4,5 cm :-) Ciężko było go dobrze zobaczyć,bo ustawiał się plecami i zasłaniał łożyskiem.Skubaniec :-) Ale troszkę było widać,paluszki faktycznie słodkie :-) Okazuje się że tak jak mówiłyście,poziom hormonów ok,wszelkie luteiny idą w odstawkę.A ja mogę sobie teraz zakupić ukochane czereśnie na miłe zakończenie tego dnia :-)
Super!!!! Ładnie dzidzia rośnie. Tak jest, teraz luz i relax, przynajmniej do następnych badań ;)
 
Dziewczyny pytam Was bo Wy skarbnica wiedzy :)

Pewnie juz ten temat byl ale ja nie widzialam...

Co Wy w ogole myslicie o podawaniu 3 dniowych zarodkow? Jestem zla bo juz zdecydowali ze w piatek mam miec transfer, dlaczego nie poczekac do 5ej doby? Zaznacze ze mam bardzo lekka endometrioze wiec chyba przyswajalnosc zarodka jest gorsza wiec czy nie logiczne byloby dac szanse urosnac do blastocyty?

Jak to u was bylo?
 
Czesc Tosiu [emoji4] ja.bede to miala podawane w sobote okolotransferowo [emoji4] wiec dopiero za jakis czas bede mogla cos wiecej powiedziec, np czy mi pomoglo [emoji6]
Swoja droga za taka cene to wypadaloby zeby jednak pomoglo, bez jaj [emoji15]

Cena powala, to fakt.... ale czego się nie robi dla tej upragnionej ciąży?! Będę obserwować Twój efekt [emoji6]
 
Dziewczyny pytam Was bo Wy skarbnica wiedzy :)

Pewnie juz ten temat byl ale ja nie widzialam...

Co Wy w ogole myslicie o podawaniu 3 dniowych zarodkow? Jestem zla bo juz zdecydowali ze w piatek mam miec transfer, dlaczego nie poczekac do 5ej doby? Zaznacze ze mam bardzo lekka endometrioze wiec chyba przyswajalnosc zarodka jest gorsza wiec czy nie logiczne byloby dac szanse urosnac do blastocyty?

Jak to u was bylo?
Też się bardzo bałam 3 dniowych ( wcześniej z blastek nie wychodziło więc podwójne obawy ) . Poszłam za radą dr G. i wzięłam dwa 3 dniowe - obecnie 14 tydzień pojedynczej ciąży .

Nic się nie martw lekarz wie co robi ✊✊✊
 
Dziewczyny pytam Was bo Wy skarbnica wiedzy :)

Pewnie juz ten temat byl ale ja nie widzialam...

Co Wy w ogole myslicie o podawaniu 3 dniowych zarodkow? Jestem zla bo juz zdecydowali ze w piatek mam miec transfer, dlaczego nie poczekac do 5ej doby? Zaznacze ze mam bardzo lekka endometrioze wiec chyba przyswajalnosc zarodka jest gorsza wiec czy nie logiczne byloby dac szanse urosnac do blastocyty?

Jak to u was bylo?
U nas w klinice prawie zawsze podaja 2-3 dniowe. Doktor mowi ze im dłużej trzymaja zarodek tym większy stres oksydacyjny.
 
reklama
Do góry