reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A bierzesz ten zestaw z fortinea? 2 rodzaje tabletek, herbatka z sianka i śluz slimaka jak to nasza @dżoasia okreslila? Bo ja nie wiem czy po tym czy przez zmianę kliniki ale w 2 wczesniejszych klinikach mialam zlej jakosci komorki a w tej 3 super komorki i bralam ten zestaw. Nie wiem czy pomoglo to czy labolatorium ale mozna by sprobwac. Najlepiej to brac 3 miesiace ale jak bedziesz brala 2 to i tak dobrze bedzue
Nie nie biore tego:) ale hmmm..no ciekawe ciekawe. Duzo z Was to bralo i pomoglo?:)
 
W ciazy w ktorej jestem❤ to byly zarodki dwudniowe
Ale to super, dwudniowe to zrozumiałe ze była niska , ja miałam 5 dniowego, a późniejsza bete jaka miałaś np w 12 lub 13 dniu. Sorki ze się tak dopisuje , ale martwię się ze mam za mała bo gdzie czytam to każdy kolor 100 ma.
 
Nie nie biore tego:) ale hmmm..no ciekawe ciekawe. Duzo z Was to bralo i pomoglo?:)
Ja też to brałam :) mi w pierwszej procedurze (długi protokół)pobrali 9 komórek z czego 4 się nadawały, ale zapłodniły się 3 noi przetrwał jeden zarodek do 5 tej doby.
Piłam to sobie przez miesiąc do tego koenzym q10, pobrali 13 z czego 8 się nadawało, a 6 przetrwało do 5 doby (teraz był krótki protokół )
Czy zasługa śluzu ślimaka? Nie wiem napewno mi nie zaszkodził :tak:
 
Kochane, wolne macie w piątek? Przedłużyliscie sobie weekend?

Jakie plany macie?
Mieliśmy jechać nad morze, ale transfer mamy, więc pojedziemy w późniejszym terminie... w trójkę [emoji2] [emoji7] [emoji106]

Na dzień dzisiejszy żadnych nowych informacji, z czego się cieszę. 6 zarodków [emoji7] [emoji106]

Gratuluję pięknych bet, Zazdroscimy pozytywnie i nie martwcie się, niedługo Wy nam też wszystkim starającym się będziecie gratulować [emoji480] [emoji480] [emoji480]
 
Hejka ja po wizycie a więc torbiel nadal jest 2.7 na 2.7 krwawie dość mocno dostałam tabletki anty i 18 wizyta i jak będzie dobrze to lekarz jeszcze anty przedłuży na 10 dni bo akurat będzie na urlopie i w połowie lipca byłby transfer dostałam jeszcze witaminy na zmnejszenie homocysteiny bo trochę za duża czekamy jeszcze na wyniki białko C a więc dalej pojechałam do swojej pracy zawieźć l4 i szefowa powiedziała mi tak ***** co ja zrobię skąd ja ludzi wezmę i godzin jak jest koniec kwartału jak proponowałam zwolnienie aby nikogo nie zwalniali to nie chciałaś iść a teraz poszłaś no ***** cisnienie mi podniosła zero zapytania jak się czujesz co dalej tylko ***** jak proponowala zwolnienie to nie poszłam a teraz nagle na l4 jestem ludzie to za naród a wczoraj że mną rozmawiała przez tel i powiedziała nie bierz zwolnienia dam Ci 10 dni wolnego i weźmiesz od 10 czerwca l4 ładnie mi zaproponowała bo chciała mnie ściągnąć do pracy albo zwolnić zrozymialabym gdyby to nie była kobieta i nie pragnęła mieć dzieci Ale ma dzieci i nie potrafi zrozumieć że ktoś może zachorować nie będę dumala z torbiela gdzie ledwo co z Białegostoku wróciłam bo słabo mi się robiło
 
reklama
Do góry