reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wczesniej w rządówce bylismy w provicie ale tam to jest fabryka pieniedzy :( w porównaniu do gyncentrum :) podliczylas koszty lekow? Bo sie zastanawiam ile jeszcze potrzebuje :)
Ja teraz nie miałam refundacji i leki do stymulacji mnie ok 5 tys kosztowały s po transferze jakiea 2500-3000miesięcznie. Tylko ja mialam krótki protokol, dobrze reaguje na leki i.juz 11dc mialam punkcje. W provicie mialam trzecia procedure. Czulam sie tam bardzo dobrze, nikt mnie po nazwisku nie wolal, super rozwiązanie z transferami ale moj dr zakonczyl wspolprace z,ta klinika a ja razem z,nim i.poszlam.do gyncentrum
 
Ostatnia edycja:
@gos1512 a co do rzadowki to ja mialam w krakowie ake przypuszczam ze wszedzie byla taka masakra. W macierzynstwie to były 4 pacjentki na jedna godzine zapisywane wiec te wizyty nawet 5 minut nie trwaly. W provicie juz byli zupelnie inaczej ale to bylo juz po zakonczeniu programu rzadowego. To co jeszcze mi.sie podobalo to punktualność wizyt ale jakos laboratorium, moim zdaniem miedzy tymi dwoma a gyncentrum to masakryczna przepaść-mowie na swoim przypadku a dla nas najwazniejsze jesr swiwtne labolatorium i swietni specjalisci czyli wszystko co tam jest
 
Dziewczyny
Beta hcg 924 - 14dpt
Progesteron 74ng/ml
Wg norm na wynikach 2trymest ciazy to wynik miedzy 19-45 ng, a 3 trymestr nie jest ujety.
Czy ktoras z Was miala taki wysoki progesteron??? Czy to wynik przyjmowania luteiny i prolutexu???
 
Dziewczyny
Beta hcg 924 - 14dpt
Progesteron 74ng/ml
Wg norm na wynikach 2trymest ciazy to wynik miedzy 19-45 ng, a 3 trymestr nie jest ujety.
Czy ktoras z Was miala taki wysoki progesteron??? Czy to wynik przyjmowania luteiny i prolutexu???
Ja mam 12dpt i mam progesteron 156ng/ml. Dziś byłam na kontroli i jest to spowodowane nie tym że przyjmuje progesteron tylko jajniki nie doszły jeszcze do siebie po stymulowaniu, dają delikatne oznaki przestymulowania. Może u Ciebie też jest to samo.
 
@gos1512 a co do rzadowki to ja mialam w krakowie ake przypuszczam ze wszedzie byla taka masakra. W macierzynstwie to były 4 pacjentki na jedna godzine zapisywane wiec te wizyty nawet 5 minut nie trwaly. W provicie juz byli zupelnie inaczej ale to bylo juz po zakonczeniu programu rzadowego. To co jeszcze mi.sie podobalo to punktualność wizyt ale jakos laboratorium, moim zdaniem miedzy tymi dwoma a gyncentrum to masakryczna przepaść-mowie na swoim przypadku a dla nas najwazniejsze jesr swiwtne labolatorium i swietni specjalisci czyli wszystko co tam jest
W provicie chodzilam do dr Mańki tez swietny ale jak rok nie bylam w klinice to kazali mi czekac ponad 2 miesiace na wizyte wiec stwierdzilam ze pojde do dr G bo przypadkiem sie dowiedziałam ze jest w gyn i tak to sie zaczęło. Z jego reki juz jedno dziecko jest w mojej rodzinie :) punktualnosc w gyn szwankuje ale jak mowicie ze labolatorium jest lepsze to jestem spokojniejsza :) czemu tak duzo Cię leki wyniosly po transferze? Powiwm Ci ze z tego co sobie przypominam to mimo to ze mialam refundowane leki to po nirmalnych cenach nie wyszlo by tyle :)
 
reklama
Dziewczyny
Beta hcg 924 - 14dpt
Progesteron 74ng/ml
Wg norm na wynikach 2trymest ciazy to wynik miedzy 19-45 ng, a 3 trymestr nie jest ujety.
Czy ktoras z Was miala taki wysoki progesteron??? Czy to wynik przyjmowania luteiny i prolutexu???
Ja miałam 130 ng, brałam 2x dziennie prolutex i 6 lutein dopochwowych na dobe. Teraz jestem na 3 luteinach dobowo i progesteron spadł do 43 ng. Duphastonu nie liczę, bo on nie wychodzi we krwi. Myślę, że to zastrzyki tak działają, odstawisz i spadnie do normy, pamiętaj jednak, że progesteron ponad normę nie jest szkodliwy, także luz :)
 
Do góry