reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo mi przykro ale...
Kurde ja za bardzo przeżywam te Wasze ujemne lub spadajace bety. Chyba trzeba będzie sobie dac na luz ż forum...
Ja mam to samo. Musialam na jakis czas opuscic forum,bo bardzo sie tym stresowalam i koszmary w nocy mialam. Zagladam tu co jakis czas, zeby sprawdzic co tam u „starej gwardii” ;)
 
reklama
Ja mam tez wysokie cisnienie i wlasnie miedzy innymi z tego powodu chcialam miec to szybko za soba. Nagla i duza utrata krwi powoduje jeszcze wyzsze cisnienie, organizm nie jest w stanie uzupelniac krwi w tempie w ktorym ja traci, serce popmuje jeszcze szybciej i cisnienie ci skacze. Oprocz tego , nie moze to chyba byc powodem do „ nie operowania” sa juz na to sposoby i leki przed operacja.komus trzeba zaufac. Do ciebie na koncu decyzja nalezy i pytanie w ktorym tyg jestes , bo im dalej w las tym wiecej drzew ;)endo coraz grubsze i jest coraz ciezej :(
7 tydzień 5 dzień ... Ciąża na etapie 5 tygodnia w sensie pęcherzyk ... Szczerze mówiac chce mieć to już za sobą skurcze mam straszne ehhh ...
 
Do góry