reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jaki zabieg Anetko? Jeśli chodzi o poronienie to tabletki tylko.

A mogę spytać ile ich dostałaś i po jakim czasie miałaś kontrole ze wszystko się ładnie oczyściło? A w ogóle to tabletki podaje się tylko w szpitalu??
Ja mam taka załamke ze kolejny raz będę miała łyżeczkowanie ze szukam czegokolwiek żeby tylko uniknąć zabiegu :(
 
reklama
Bardzo mi przykro ale...
Kurde ja za bardzo przeżywam te Wasze ujemne lub spadajace bety. Chyba trzeba będzie sobie dac na luz ż forum...
Anetka ty się nawet nie wygłupiaj nawet nie wiesz jak cię podziwiam że przy dwójce bobasków nie zostawiłaś nas z forum.Dajesz dziewczyną nadzieję bo twoja droga też nie była taka prosta.
 
F48342F6-9F6A-4218-AEE2-1D4DFB19DCCC.jpeg
Czesc Wirtulane Ciocie
U nas wszystko w porzadku - na 100 % jestem dziewczynka, jestem zdrowa jak rybka - badania połówkowe wyszły idealne :)
Mam 24 tyg i 3 dni - Waże 600 gram i mam 20 cm ❤️
Mam na imie Karolinka :)
Pozdrawiam i całuje kazda z Was ;)
 

Załączniki

  • F48342F6-9F6A-4218-AEE2-1D4DFB19DCCC.jpeg
    F48342F6-9F6A-4218-AEE2-1D4DFB19DCCC.jpeg
    637,7 KB · Wyświetleń: 114
Zobacz załącznik 855622
Czesc Wirtulane Ciocie
U nas wszystko w porzadku - na 100 % jestem dziewczynka, jestem zdrowa jak rybka - badania połówkowe wyszły idealne :)
Mam 24 tyg i 3 dni - Waże 600 gram i mam 20 cm [emoji173]️
Mam na imie Karolinka :)
Pozdrawiam i całuje kazda z Was ;)
Cześć Karolinka, miło Cię zobaczyć. [emoji41] pięknota Ci rośnie. [emoji7]
 
Anetka ty się nawet nie wygłupiaj nawet nie wiesz jak cię podziwiam że przy dwójce bobasków nie zostawiłaś nas z forum.Dajesz dziewczyną nadzieję bo twoja droga też nie była taka prosta.
No nie była a dziś maluchy mają ponad siedem miesięcy.. ale to zleciało [emoji352]
" Ola...powiem Ci coś w tajemnicy[emoji23]"
20180502_155541.jpg
 

Załączniki

  • 20180502_155541.jpg
    20180502_155541.jpg
    68,1 KB · Wyświetleń: 627
reklama
Do góry