reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To było moje pierwsze zajście przy 3cim transferze, przy dwóch wcześniejszych beta nawet nie drgnęła :(
A wcześniejsze dwa poronienia były z naturalsow i zawsze kończyły się w 6-7 tyg

A czy Ty miałaś jakąś heparynę?
Dziś byłam u lekarza internisty i dr opowiadała mi o swojej córce: 3 ciążę poronione do 8 tyg, włączyła claxene i bobas już jest na świecie.
 
reklama
A czy Ty miałaś jakąś heparynę?
Dziś byłam u lekarza internisty i dr opowiadała mi o swojej córce: 3 ciążę poronione do 8 tyg, włączyła claxene i bobas już jest na świecie.
Nie, nie miałam. Brałam tylko duphaston 3x1, euthyrox bo mam niedoczynnosc i na własna rękę 1 tabletkę acardu- mój „zwykły” gin kiedyś mi mówił żebym spróbowała go brać jak będę po transferze w małych ilościach i mimo ze gin z kliniki mi nie zalecił to go brałam
 
Do góry