reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie zdziwilam sie jak powiedzialas ze przy takich duzych wartościach. No mam nadzieje ze jeszcze ruszy, dzisiaj jestem w 11dpt, jak myslicie jest jeszcze nadzieja ze sie ruszy?
Bodajze @dżoasia tak miala ze na poczatku beta byla kijowa a potem zaczęła rosnac z tym ze i tak.skonczylo sie poronieniem ale ona ma tez troche nsgmatwane w immunologii
 
Gdyby naziści kierowali się takimi przeslankami jak my i dopuszczał tylko takich "zbrodni" to swiat nie slyszalby o holokauście a Hitler dostałby pokojowego Nobla
Krakow jest mega pisowski tak jak dlugo te ciule tu beda rzadzic nici z refundacji zabiegu.
Aż wyjęłam swoją grubą tekę z badaniami [emoji2] Tak heterozygotyczna mutacja C677T w genie MTHFR.
Mnie to samo czeka...
 
Przy takich wynikach jakie masz może mieć wpływ imunologia. Bo jednak zachodzisz w ta ciążę i bety są naprawdę Ok. W pewnym momencie jednak organizm przestaje je przyswajac więc może coś być na rzeczy
To było moje pierwsze zajście przy 3cim transferze, przy dwóch wcześniejszych beta nawet nie drgnęła :(
A wcześniejsze dwa poronienia były z naturalsow i zawsze kończyły się w 6-7 tyg
 
To mnie nie pocieszylas :( mam nadzieję że u mnie będzie inaczej bo już ma dość tego wszystkiego...
Ja nie zgodzilam się od razu na zabieg wiec Siedziałam w tym szpitalu licząc na to, ze uda się go uniknąć- miałam 2 razy założone tabletki i h*** z tego, na 3 dzień stwierdzili ze i tak zabieg :( Mam nadzieje i trzymam kciuki zebys nie musiala tego przechodzić
 
Ja nie zgodzilam się od razu na zabieg wiec Siedziałam w tym szpitalu licząc na to, ze uda się go uniknąć- miałam 2 razy założone tabletki i h*** z tego, na 3 dzień stwierdzili ze i tak zabieg :( Mam nadzieje i trzymam kciuki zebys nie musiala tego przechodzić
Ja dzisiaj dostałam krwawienie ale powoli jakby przestaje więc zobaczymy co będzie jutro ... Jak do poniedziałku się nie rozkręci to dzwonię do lekarza czy mam zapodac tablety we wtorek ... Nie wiem jak u Ciebie ale mi kazał 3 od razu znajoma zaś miała tylko jedna ... Co ma być to będzie nie unikne tego chociaż bardzo bym chciała ominąć szpital i to wszystko ...
 
reklama
Do góry