reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia ja mam estrofem 3x1 po transferze
Podczas przygotowań miałam estrofem:
3-6 dc- 1x1
7-10 dc: 2x1
11-14 dc: 3x1
14 dc bylo usg
Od 15 dc wszystko 3x1 (luteina, estrofem i duphaston) aż do testowania
19 dc criotransfer (5-dobowa blastka)
Dziś 7 dpt [emoji4] po weekendzie testuję
Ja cały czas brałam 2x1 od początku cyklu i tak chyba już zostanie. Wzięłam parę razy 3 tabletki Ale już sama nie wiem. Jutro na szczęście wizyta u lekarza to dopytam! Powodzenia na becie, ja nie wytrzymałam i już 7dpt robiłam :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, wracam po urlopie a tu tyle napisałyście że nie idzie tego nadrobić [emoji33] czy mogłabym prosić w skrócie co się u was dzieje? [emoji16] Ja wracam z dodatkowa dawka cierpliwości. Już tylko 2 miesiace, 2 tygodnie i 3 dni do naszego wyjazdu do Polski po maluszka! [emoji173]️
 
Ja też tak mam, aplikuje palcem co prawda ale od transferu swedzi mnie strasznie. A jak wypływają resztki to już w ogóle mam tak podraznione, że jedno wielkie pieczenie.
Dlatego ja biore utrogestan. Jest równie dobry jak lutinus tylko 4 x tanszy i w ogóle bez krzemionki. Jak żel nawilżający. Jak któraś mieszka blisko granicy albo może jej ktoś kupić np w Czechach to polecam. Polskie recepty są poza Polska tez realizowane
 
Cześć dziewczyny, wracam po urlopie a tu tyle napisałyście że nie idzie tego nadrobić [emoji33] czy mogłabym prosić w skrócie co się u was dzieje? [emoji16] Ja wracam z dodatkowa dawka cierpliwości. Już tylko 2 miesiace, 2 tygodnie i 3 dni do naszego wyjazdu do Polski po maluszka! [emoji173]️
Kochana pochwal sie zdjęciami z wczasow:)
 
reklama
Dlatego ja biore utrogestan. Jest równie dobry jak lutinus tylko 4 x tanszy i w ogóle bez krzemionki. Jak żel nawilżający. Jak któraś mieszka blisko granicy albo może jej ktoś kupić np w Czechach to polecam. Polskie recepty są poza Polska tez realizowane
Akurat ja środek Polski więc odpada. Teraz ogółem się zdziwiłam bo wpisał mi luteine na ryczałt. Zawsze 100% odpłatności. Nie wiem, chyba się pomylił :-) Ale skorzystałam na tym! Chociaż tyle dobrego.
 
Do góry