reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś mi urwało moja wypowiedź;-)juz mi lepiej, nie takie rzeczy się przeżywało. Dziękuję za wsparcie:-*
Punkcja jest spoczko. :)
Daj znać później ile pobrano jajeczek.
Pamiętam, że się bardzo a niepotrzebnie stresowałam przed punkcją i nie bardzo dowierzałam dziewczynom z forum, że to nic strasznego .
 
reklama
Ach słuchajcie nie wiem czy macie problem z luteiną ... w sensie działań ubocznych typu świąd pieczenie i upławy. Zgłosiłam to mojemu lekarzowi z prośbą o wymianę leku na inny. I powiedział żebym przestała używać aplikator. Mimo że go wyparzałam przed i po użyciu. Wszystkie działania uboczne minęły po zaprzestaniu używania aplikatora. Powiedział że to miejscowa reakcja alergiczna.
To tak na marginesie wrzucam jakby któraś męczyła się z luteiną [emoji6] Może komuś to pomoże [emoji4]
Ja tam zawsze aplikuję palcem. Aplikator mnie przeraża.
 
Dzisiaj jestem w 10dpt. Transfer był z mrożaka z tamtego roku. Beta co prawda slabo rośnie bo w poniedzialek wynosiła 15,900 a dzisiaj była 23,500 ale powoli rośnie. Jutro mam znów zrobić i po jutrze do pani Dr. Mam nadzieje ze zacznie bardziej rosnąć
Sara, my mowimy o tysiacach ? Serio? ;)W 10 dniu po transferze 23 tys? Przeciez to piekny wynik!! Nie martw sie .moja ostatnia w 11 dpt blastki ... 125 wynosila, ;););)
 
Ach słuchajcie nie wiem czy macie problem z luteiną ... w sensie działań ubocznych typu świąd pieczenie i upławy. Zgłosiłam to mojemu lekarzowi z prośbą o wymianę leku na inny. I powiedział żebym przestała używać aplikator. Mimo że go wyparzałam przed i po użyciu. Wszystkie działania uboczne minęły po zaprzestaniu używania aplikatora. Powiedział że to miejscowa reakcja alergiczna.
To tak na marginesie wrzucam jakby któraś męczyła się z luteiną [emoji6] Może komuś to pomoże [emoji4]
Ja też tak mam, aplikuje palcem co prawda ale od transferu swedzi mnie strasznie. A jak wypływają resztki to już w ogóle mam tak podraznione, że jedno wielkie pieczenie.
 
reklama
Dziekuje❤, teraz tylko dotrwać do wizyty serduszkowej, ale jak beta dobrze przyrasta, to chyba wszystko powinno być ok? czy zdarzają się przypadki dobrych przyrostów, a potem serduszka brak???
Wszystko jest możliwe bo ciąża to jedna wielka niewiadoma. Człowiek żyje od jednego usg do drugiego. Będzie wszystko dobrze myśl pozytywnie
 
Do góry