reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wg OM 21+5
wg USG 22+6
4D :)
Zdrowy chłopak, 495 g :)
U kogo robilas? U dr P.D.? Piekne masz zdjęcia❤ ja bylam rozczarowana moimi polowkowymi. Dzieki Bogu wszystko z maluszkiem ok ale tylko na chwile mi wlaczyl ten podgląd 4d i to chyba jeszcze z laska, zadnych takich ladnych zdjec..juz nie moge sie doczekać wizyty u dr P.D.:)
 
reklama
Jeszcze bedzie pieknie tylko zaloz wygodne buty bo masz do przejscia cale zycie ... wyspolnie ze swoimi dziecmi :)

Bedziesz szczesliwa powiedzialo zycie .. ale najpierw naucze cie byc silna - ten cytat ktos tu kiedys mial i ja sie go trzymam silna juz jestem szczesliwa bylam przez krotka chwile a niedlugo bede szczesliwa na zawsze ;)
Gosia wiem ze jest ujowo, ale pomysl ile juz przeszlas...w tych czy w tamtych butach...mozesz byc w ciazy i z ta mysla masz sie budzic i chodzic spac❤️❤️❤️Ja tez tym zdaniem zyje i daje mi ono kopa na walke na przyszlosc, byla implantacja masz receptywne endo, to do tychczas bylo niewiadome.pierwsze koty za ploty i dzialaj❤️
 
Jeszcze bedzie pieknie tylko zaloz wygodne buty bo masz do przejscia cale zycie ... wyspolnie ze swoimi dziecmi :)

Bedziesz szczesliwa powiedzialo zycie .. ale najpierw naucze cie byc silna - ten cytat ktos tu kiedys mial i ja sie go trzymam silna juz jestem szczesliwa bylam przez krotka chwile a niedlugo bede szczesliwa na zawsze ;)
Też sobie powtarzałam ten cytat bez przerwy. Jest przepiękny. A miała go Pixi_Dixi która czeka już na swojego Synka ;-)
 
Właśnie też się zastanawiam na immunologią, troche czyatałam na forum że robicie różne badania. Zastanawiam się czy od razu nie sprawdzic. Czy są jakieś podstawowe badania które mogłabym zrobić. Czy powinnam podpytać w klinice (jeżdżę do Bociana w Białymstoku) czy od razu uderzać do słynnego Paśnika?
Są kliniki, które w to wierzą, są kliniki, które nie. Podobno im bardziej na północ tym mniej się bawią w immunologię ;)
Ja zrobiłam badania u siebie i dopiero uderzam do Paśnika, ale w klinice mi doktor wypisał co zrobić, a później klinikowy immunolog jeszcze to potwierdził.
 
Koniecznie powtórz betę! Już tu były późne implantacje, a nawet pomyłki labo. Nie odstawiaj żadnych leków.
Iskra_82 nie odstawie. Biore miedzy innymi sterydy i i wiem, że nie wolno sobie robić samowolki... Powtorze za 2 dni, bedzie to 10 dpt 3 dniowych zarodkow, jeżeli nic sie nie ruszy to chyba już nie bedzie cudu?
 
gosia321 dobrze napisane :) dzisiaj dostałam po ryju, daje sobie 2 dni rozpaczy a pożniej muszę się jakoś ogarnąć ;)
Ja po pierwszym miałam doła chyba z tydzień, po drugim chyba dzień albo pół. Hartuje się człowiek. Taką przynajmniej mam nadzieję. chociaż czasem wyłazi to w najmniej spodziewanych momentach. Jakaś ckliwa pieśń w radio i już łzy jak grochy i ból serca.
 
reklama
Do góry