reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sa sa:) tez o to nie tak dawno pytalam;)
Możliwe ale tyle właśnie jest tych stron, a wszystkich nie czytałamw sumie to tak szybko poszła decyzja o in vitro że nawet dokładnie nie zdarzylam się z tym tematem zapoznac. Dlatego tak bardzo mnie wszystko ciekawi. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, nie dopuszczam do siebie innej myśli niż to że niedługo wreszcie okarze się że pod swoim sercuchem noszę małe serduszko. Myślicie że to dobre podejście?
 
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
To juz chyba klinika bierze na siebie odpowiedzialnosc. Ja tez mialam kiepskie komorki i nikt mi nigdy nie mowil o zapkadnianiu wiekszej ilosci przy 2 procedurach. Nie sadze zeby sie odwazyli naginać prawo kiedy in vitro jest na świeczniku. Od 3 procedury mialam zapkadniane wszystkie
 
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
Tak,ja podczas stymulacji miałam 34 lata i 10 miesięcy.Mieliśmy wyraźne wskazania do in vitro (niskie wiazanie plemników z hialuronianem),więc uzgodnilismy z lekarzem zapłodnienie 10 komórek
 
Dam znac oczywiście. W jakim mieście sie leczycie? A wlasnie pytanie do wszystkich...bo jest ustawa ze tylko 6 komorek moze byc zaplodnionych jak sie ma ponizej 35 lat
A moj lekarz powiedzial ze jak to sie nie powiedzie to zaplodnimy 10 czy nawet wiecej ze wzgledu na te moje komorki. Tzn ze sa odstepstwa od tej ustawy?
U mnie też mają być zapłodnione wszystkie,przy pierwszej procedurze miałam pobrane 9 z czego zaplodniły sie cztery (tylko one sie nadawaly)a w sumie zostala tylko jedna(niby to mnie kwalifikuje tylko pytanie ile teraz komorek bedzie zdatnych do zapłodnienia...no czas pokaze...
 
Nie nie :D az wstyd sie przyznać bo inteligencją nie zgrzeszylam :laugh2: otóż na brodzie wyrosl mi bardzo twardy włosek a że nie mam pęsety w domu wzięłam plaster do depilacji twarzy ale on byl tak uparty , ze nie chciał się wyrwać :oo: no a ja dalej katowalam ta moja biedną mordeczke i po 2 dniach mam poprostu taki powypadkowy ryj, że szok :laugh2: piecze i bardzo swedzi :( podrażnilam mieszki wlosowe czy cos:laugh2:
Moja broda wyglada jakbym zaryła o chodnik :errr:
 
reklama
Do góry