reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymam za Ciebie kciuki. Dasz rade, przygotuj plan
Summer robiliśmy tylko kariotyp jak zalecił Dr. Tym razem muszę się przygotować i zrobić listę niezbędnych badań. Chyba zabiorę Cię na kolejna wizytę;)

Kochane pomożecie :)??
dasz rade, przygotuj plan w głowie. Ja tez nie miałam nigdy mrozakow ale 6 kom zapłodnionych i do 5 doby zawsze zostawały 2 blastocysty. Tak to wyglada. W 3 dobie zawsze wiecej. Trzymaj sie!!!
 
reklama
Trzymam za Ciebie kciuki. Dasz rade, przygotuj plan
dasz rade, przygotuj plan w głowie. Ja tez nie miałam nigdy mrozakow ale 6 kom zapłodnionych i do 5 doby zawsze zostawały 2 blastocysty. Tak to wyglada. W 3 dobie zawsze wiecej. Trzymaj sie!!!

Wspominałaś coś o mutacji, co to za badanie?
A Ty kiedy masz kolejna wizyte?
 
Wspominałaś coś o mutacji, co to za badanie?
A Ty kiedy masz kolejna wizyte?
Mutacje MTHR (nie pamietam po kolei) ale miałam badane wszytskie. Dziewczyny tutaj napewno wiedza o czym mowię i mnie wesprą bo ja tak nie zapamiętuje... powinnam iść w przyszłym tugodniu, musze sie umówić. Powodzenia! Grunt to iść do przodu.
 
reklama
Bardzo mi przykro :(. Mam jednak koleżankę, która w trzecim cyklu po pustym jaju była już w szczęśliwej ciąży (lada dzień rodzi). Dlatego taka sytuacja niczego nie przekreśla.

Tylko pytanie, czy przy kolejnej próbie znowu nie będzie pustego jaja :/ dodatkowy stres.. :( ale dziękuję za dobre słowo i mam nadzieje, że u nas kolejny raz już będzie tym szczęśliwym :)
 
Do góry