reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super mam nadzieję że szybko zleci i będziesz niedługo mamusią. Tylko pisz, będę czekać razem z tobą, jejku fajnie że chociaż jakaś bidusia odnajdzie w was rodziców. Takie dzieci umieją kochać bezwarunkowo, mamy w rodzinie takie cudo i każdemu życzyłabym tak empatycznego dziecka.

Mam nadzieję, że przejdziemy kurs, szkolenia i testy psychologiczne. Ponoć nie każda para przechodzi. Narazie uczucia przelewam na mojego 2.5 letniego chrześniaka a za chwilę na Jego siostrę , która lada moment się urodzi.
Stracilismy wiele a jeszcze więcej możemy zyskać. Oby tak było.
Teraz glowe mam zaprzatnieta praca magisterka , awansem no i ustawa o Vat - masakra!
 
reklama
Hejka ja juz w domku ;) A wiec tak jajnik trochę powiększony ale może jeszcze tak byc ;) podchodzimy do transferu na cyklu naturalnym wizyta 19 lutego i zobaczymy jak wygląda jajnik i jak rosna pecherzyki jesli bedzie dominujacy pecherzyk to zastrzyk z owitrell 22 i po 3 dniach wizyta czy pekl i po podaniu zastrzyku za 7 dni bedzie transfer wstepnie transfer 1 albo 2 marca jestem tak szczęśliwa i bierzemy jedno maleństwo bo powiedział ze sa tak ładne zarodki ze i z 1 będzie ciąża: ) mam powtórzyć jutro chlamydie bo badania już są przeterminowane i wyniki z krwi wszystkie też powtórzyć; ) tak sie cieszę ze serce malo co z radość nie wyskoczy
Nooo w koncu przyszedl czas na Ciebie :) czas zabieraj malenstwa z zimowoska ;) trzymam kciuki ✊
 
reklama
Dziewczyny czy sa tu jakieś które miały na naturalnym cyklu i sie udało boje sis tego naturalnego cyklu
Ja mialam dwa takie transfery :) pierwszy zupelnie bez lekow i urodzilam synka no i teraz kolejny na naturalnym i leci 18tc ;) Jak masz owulacje to moim zdaniem lepiej na naturalnym podchodzic. Trzymam kciuki ✊
 
Do góry