reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

N9e ma żadnych plamien brzuch boli jak na @ wiadomo..
Doktor mi napisała żebyśmy poczekaly do piątku bo mimo zwiększonych dawek stężenie spada ale beta jest super.. dziewzyny martwię się:( miała któraś tak ?

Nie denerwuj się. U mnie w klinice w ogóle się nie bada progesteronu. Jak nie ma plamień to znaczy że jest ok. Profilaktycznie weź tą luteinę i przestań stresować bejbika. Jest dobrze :)
 
reklama
Kochana, ja biorę mniej progesteronu (cykl sztuczny) i jakoś szczególnie się nim nie przejmuje. Poza tym Ty badasz w tych jednostkach ng/ml co oznacza że w innych jest wyższy (ostatnio któraś z dziewczyn podawała tu przelicznik).
A powiedz mi Tobie też pewnie doktor kazała badać progesteron i co tam ? Dobrze miałaś? Nie spadał Ci ?
Nie wiem co robić tak bardzo się boje..
 
Asinka trzymam za Was mocno kciuki. Dbaj o Damiego, ogranicz mu słodkości (cukier odżywia raka), dawaj duzo buraków, zielonych koktaili, mięsa i zdrowych tłuszczów żeby miał siły pokonać dziada. Wiem że Wam bardzo ciężko, ale wierzę, że się uda. Ściskam Was mocno.
dziekuje kochana .. no dami je słodkosci rzadko .. raczej woli owoce.. co do miesa ciezko jest z tym ...no robie co moge ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje nie będę każdej z osobna odpisywala tylko napiszę ogółem:)

Więc tak mam brać luteine podjezykowa 2x2 duphaston 3x2 no i ten crinone wieczorem 1 ... I co myślicie ? Pani doktor napisała że by poczekają z tym prolutexem do piątku bo i tak zwiekszylysmy dawki A mimo to stężenie spada.. powiedziała że ważna ta piękna beta ..najpierw spojrzałam na bete i płacz szczęścia A później progesteron i płacz jak nie wiem:(
Położyłam się i leżę brzuch boli wiadomo jak na @ ale nie mam żadnych skurczy żadnego plamienia więc co myślicie o tym i tych moich dawkach ?

Dziękuję że tak odpisujecie..wchodze A tu 12 odpowiedzi :* dziękuję wam bardzo
Narazie się martw bo jeszcze nie masz czym, nic się nie dzieje, zrób tak jak Ci lekarz mówi, jakbyś zaczęła krwawic zgłoś się gdziekolwiek po prolutex a jak będzie wszystko dobrze to w piątek ponowne badanie i kontakt z lekarzem prowadzącym.
 
Kochane moje nie będę każdej z osobna odpisywala tylko napiszę ogółem:)

Więc tak mam brać luteine podjezykowa 2x2 duphaston 3x2 no i ten crinone wieczorem 1 ... I co myślicie ? Pani doktor napisała że by poczekają z tym prolutexem do piątku bo i tak zwiekszylysmy dawki A mimo to stężenie spada.. powiedziała że ważna ta piękna beta ..najpierw spojrzałam na bete i płacz szczęścia A później progesteron i płacz jak nie wiem:(
Położyłam się i leżę brzuch boli wiadomo jak na @ ale nie mam żadnych skurczy żadnego plamienia więc co myślicie o tym i tych moich dawkach ?

Dziękuję że tak odpisujecie..wchodze A tu 12 odpowiedzi :* dziękuję wam bardzo
Lekarz wie co mówi odpoczywaj i ciesz się z pięknej betki
 
reklama
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystko.
Pani doktor nie wie dokładnie skąd krwawienie (tak jak u niektórych z Was). Wszystko jest na swoim miejscu, serduszko bije, ciaza wielkością idealna jak na swój wiek. Obiecałam sobie, że teraz to już koniec z zamartwianiem. Zaczynam się cieszyć tym co udało się osiągnąć.
Czekałam na taką informację [emoji6]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Do góry