reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po mojej pierwszej wizycie usg po udanym transferze i ukazaly nam sie dwa cudne pecherzyki :) :) :)Jest to 24dpt i slyszelismy bicie serdudzka :):) Mialam nadzieje na blizniaki, ale trodzke przeraza mnie ten fakt jak sobie damy rade :/ Najwazniejsze, że sie udalo po 3 latach staran :) :)
Kochana a przypimnij czy mieliscie transfer blastki czy trzydniowych? My mamy wizyte w imienimy mojego meza i nie byloby lrpszego prezentu niz bicie serduszek
 
No hej dziewczyny. Lekarz powiedzial ze to 6 tydzien ciąży. W sumie to nie wiem jak oni ro wyliczaja??? Przeciez w poniedzialek mina 4 tygodnie od transferu. No dobra zarodek byl 5-cio dniowy wiec + 5 dni. Wiec na chwile obecna to niecaly piaty tydzien chyba nie? Niestety moj kropek to zamazana plamka bo luyeina wszystko rozmazala. Ale widac cos miedzy jajem plodowym a jajem żółtym. Czyli jest moj kropus. W czwartek jeszcze raz ide na potwierdzenie. Z tym ze o 13 mam nie brac luteiny zeby nie zamazala obrazu.
 
No hej dziewczyny. Lekarz powiedzial ze to 6 tydzien ciąży. W sumie to nie wiem jak oni ro wyliczaja??? Przeciez w poniedzialek mina 4 tygodnie od transferu. No dobra zarodek byl 5-cio dniowy wiec + 5 dni. Wiec na chwile obecna to niecaly piaty tydzien chyba nie? Niestety moj kropek to zamazana plamka bo luyeina wszystko rozmazala. Ale widac cos miedzy jajem plodowym a jajem żółtym. Czyli jest moj kropus. W czwartek jeszcze raz ide na potwierdzenie. Z tym ze o 13 mam nie brac luteiny zeby nie zamazala obrazu.
Bo ciaze sie liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki normalnie, przy in vitro jest podobnie tylko sie jeszcze chyba coś dodaje lub odejmuje:)
 
A zawsze na czas oczekiwania po transferze wypozyczalam sobie ksiazki i czytslam, przegladalam gazety a teraz kupilam sobie puzzle szt 1000 i skończyłam je w dniu bety. Na ten czas układania kiedy musiałam sie skupic to moj mozg sie wylaczal wogole i nie analizowal czy mnie cos zabolalo, zakulo wiec dla tych przed transferem polecam goraco
 
reklama
3 dniowe 8A i 8B :) Twoj mąż będzie miec super prezent :)
To ja bede miec 26 dpt :) boze juz nie moge sie doczekac:) a powiem wam ze moj piesio chyba cos czuje bo zawsze spala przytulona do mojego brzucha i jak sie obracalam w nocy to mnie drapala,piszczala zebym sie obrucila a od jakichs 2 tygodni to albo tuli sie do meza albo spi w nogach
 
Do góry