reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytanie z innej beczki, czy spowiadalyście się z in vitro? Jrstem wierzaca...teraz czas rekolekcji tak wiec wypadałoby pojsc do spowiedzi ale... dla mnie sposób leczenia nie jest grzechem więc sama nie wiem
Też się cały czas nad tym zastanawiam... przyznam szczerze, że w trakcie pierwszej procedury chodziłam do komunii, a w trakcie drugiej już nie i teraz chyba zamierzam się wyspowiadać...
 
Wg kościoła jest to grzech i to nie podlega dyskusji. Któraś z dziewczyn pisała kiedyś, że dziecka z in vitro nie żałuje, ale tego ze musiała do in vitro podchodzić - tak (w znaczeniu takim ze oczywiście wolałaby zajść naturalnie a sama procedura była wymuszona z uwagi na brak innego wyjścia). I uważam to za bardzo mądra wypowiedź. Żeby nie było wątpliwości - 1 grudnia został zatwierdzony podręcznik dla uczniów liceum właśnie o in vitro (na nieplodnirazem.pl jest artykuł). Szkoda słów jak zostało wszystko opisane :(
Kochana daj link, chętnie przeczytam
 
Witam zywia witam Kurcia i witam wszystkie kobietki. Jak tam samopoczucie
? Do testowania coraz bliżej tak jak i u mnie ale objawów żadnych prócz pobole Ania jajników
witaj , ide z Wami na sad w tym samym czasie mniej wiecej . ja mam testowac dla lekarza w pn , ale zamierzam w sobote. na razie nie mam boli jak na @ , skurczowych macicy , 2 dzien boli mnie w ok. kosci krzyzowej i w pachwinach rozpiera co jakis czas , Macica cisza .... zwiekszony mam progesteron i dzis rano mialam lekkie mdlosci zgage ale to za pewne od tego .
 
reklama
witaj , ide z Wami na sad w tym samym czasie mniej wiecej . ja mam testowac dla lekarza w pn , ale zamierzam w sobote. na razie nie mam boli jak na @ , skurczowych macicy , 2 dzien boli mnie w ok. kosci krzyzowej i w pachwinach rozpiera co jakis czas , Macica cisza .... zwiekszony mam progesteron i dzis rano mialam lekkie mdlosci zgage ale to za pewne od tego .
Ja też mam testować dla lekarza w poniedziałek
 
Do góry