reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Walcząca ogromnie się cieszę:-) :) piękny czas przed tobą, Olusia niestety takie rzeczy się zdarzają ale nie pytaj mnie dlaczego nie rozumiem tego:sad:bardzo mi przykro trzymaj się kochana. Dgd następnym razem się uda - macie ładne blastocyty a to kwestia czasu:-) :) Aneett kciuki za jutro daj znać;) Margg spokoju kochana
 
A powiedz mi kochana co ile i od którego dnia cyklu są wizyty?
Kiedyś chyba pisałaś ale już nie mogę znaleźć...
Ja mialam sporo ale mam dlugie cykle... pierwsza wizyte mialam 12 dc ale nawet nie bylo jeszcze pewne czy bedzie owu, później 16 dc byl juz doninujacy pecherzyk i dostalam wtedy ovitrelle, pozniej wizyta 20 dc i mial tu juz byc pekniety jednak nie pękł... takze kontrola hormonów. Tego dnia progesteron mialam juz ponad 8 takze dr powiedziala ze ona odpuściła by juz kontrole czy pecherzyk pękł i decyzja o transferze 25 dc. I tak.o to dobrnelam do dzis.
 
Ja mialam sporo ale mam dlugie cykle... pierwsza wizyte mialam 12 dc ale nawet nie bylo jeszcze pewne czy bedzie owu, później 16 dc byl juz doninujacy pecherzyk i dostalam wtedy ovitrelle, pozniej wizyta 20 dc i mial tu juz byc pekniety jednak nie pękł... takze kontrola hormonów. Tego dnia progesteron mialam juz ponad 8 takze dr powiedziala ze ona odpuściła by juz kontrole czy pecherzyk pękł i decyzja o transferze 25 dc. I tak.o to dobrnelam do dzis.
Dziękuję bardzo. Zaproponuje doktorowi. Przy moich cyklach 28 dniowych to chyba będę musiała iść ok 10dc i czekać. No nic, zobaczymy co on powie. To i tak będzie dopiero styczeń.
 
Cała procedura od początku?
Kiedy mniej więcej startujecie?
Tak. Co prawda jestem w programie wiec za procedure nie place ale z uwagi na to ze to bedzie 5 podejscie to leki pelnoplatne, do tego bede musiala powtorzyc badania immunologiczne i pewno czeka mnie doszczepienie tak ze troszje kasy trzeba. Bede startować kolo stycznia lutego
 
reklama
Ma domieszke syntetyku...

Pozostaje chyba po prostu robic koktajl witaminowy samemu. Trudno. Tylko nie wiem jakie dawkowanie poszczególnych witamin dobrac.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
wypisz sobie jakie witaminy są potrzebne w ciąży i w jakich dziennych dawkach, potem sprawdź jakie dawki są dostępne w danych preparatach a za jakiś czas chyba trzeba zbadać poziom. Ja bym tak po miesiącu poszła zbadać... Jeśli dasz radę włączyć dużo warzyw i owosów do diety to te dawki witamin w tabletkach brałabym o połowe mniejsze niż dzienne zapotrzebowanie. Kwas foliowy zostawiłabym na poziomie 400
 
Do góry