reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To teraz ja zdam relacje z wtorkowej wizyty u immunologa. Wszystkie zlecone badania w kierunku chorob reumatologicznych sa super uff. Jedynie kapilaroskopia z malymi odchyleniami i plus moje rece ktore zima sa straszne. Sine z bladymi palcami i popekane i swedzaco piekace moga byc objawem Reynauda i tu dodatkowo jeszcze zlecona b2 mikroglobulina. Powtorka przeciwcial ana w labie w uck bo podobno robione najlepsza metoda.
Komorki nk na poziomie 8 czyli super. Niestety nie doczekalam sie na wizyte swoich badan cytokin ktore byly 2 dni pozniej ale cale szczescie lekarz zgodzil sie skonsultowac je meilowo tylko ciekawe ile bede czekac na odpowiedz.
Wiec wrzucam zdjecie moze wy moje kochane duszyczki pomozecie je rozszyfrowac bo to dla mnie akurat czarna magia.
Dostalam zielone swiatlo na podejscie
I juz chyba odpuszczam badania bo nie wiem czy jest jeszcze sens cos dodatkowo robic. Skoro te wyniki sa dobre. Do tego zespolu antyfosfolipidowegk brak, bialko c i s tez ok. Tylko te ana i hashimoto i mutacja mthfr i dodatkowo jeszcze pai1 w obu genach. Czyli heparynka i encorton
Ja się na tym kompletnie nie znam, ale Gosiu fajnie, ze coś się dziać zaczyna. Fajnie, ze z reumatologia wszystko Ok ;)
 
reklama
Kurcze trudno powiedzieć. A czy Ty miałaś robiony scratching endometrium? Mój lekarz uważa, ze tez on pomaga na przerośnięte endemotrium. Bo wiem, ze miałaś histero ale czy robik Ci scratching? Nie rozumiem dlaczego nie chce podejść na naturalnym, przecież to Teoja decyzja i wasza ostatnia szansa.
Miałam histero a ona działa jak scratching więc kurczę też nie pomogło. On chyba boi się na naturalnym a ja bym chyba chciała. Jeszcze z nim pogadam.
 
@Sol ja bym uparla sie na zmiane na cykl naturalny. Wiadomo ze na sztucznym jest im latwiej wszystko przewidziec ale dkoro 3 razy nie wyszlo to upieraj sie zeby cos zostalo.zmienione
Dzięki Gosia, no właśnie tak myślę na logikę, że ma to sens. Jeszcze jak mi powiedział że mam tendencje do przerostu Endo to pomyślałam że już w ogóle to dobra by była opcja! Pogadam z nim jeszcze.
 
@gooossia17 a Ty jak kochana? Urósł Ci już trochę brzuszek? Wyobrażam sobie że słodko wyglądasz :)
Nie wiem, trochę mnie wydęło. Ale malutko. Jak narazie na ostatniej wizycie miałam 2 kg do tylu. Nie mam apetytu. Mięsa nie jem bo mi nie smakuje, słodyczy tez nie. Żyje samych zupach i kanapkach z almette ;) chociaż zwróciłam uwagę, ze tak silnych mdłości nie mam. ;) porozmawiaj z lekarze, a jak nie to pomysl o zmianie kliniki? Przecież możesz swoje zarodki od nich zabrać. :) siła leków Tobie nie poda.
 
Dzięki Gosia, no właśnie tak myślę na logikę, że ma to sens. Jeszcze jak mi powiedział że mam tendencje do przerostu Endo to pomyślałam że już w ogóle to dobra by była opcja! Pogadam z nim jeszcze.
Kochana to Ty płacisz więc i masz prawo głosu. Owszem zdanie lekarza jest ważne ale Ty też możesz czegoś oczekiwać. Skoro na sztucznym się nie udawało to może na naturalnym będzie dobrze. Porozmawiaj jeszcze z lekarzem. A bralas do transferu embrioglue ( pokrecilam nazwe)?
 
Dziewczynki, rozmawiałam z lekarzem. Trochę mnie wkurzył bo powiedział że nie robią transferów na cyklu naturalnym. To dziwne, nie uważacie.
Przypomnę że mam baby z pierwszego transferu 2 swiezaczkow a teraz jestem po 3 crio i nic :(
Więc pomyślałam o naturalnym cyklu (@hope322 , @walczaca o szczescie..?) bo lekarz powiedział że moje endometrium ma tendencje do przerostow, no i tak myślę że skoro tak to może ten estrogen to napędza?
Czemu on się tak uparł na ten sztuczny cykl? Każe mi w styczniu brać estrofem znowu i podchodzić. To już nasz ostatni z 4 mrozaczkow... a miało być tak pięknie ;(
Myślicie że powinnam się uprzec na ten naturalny czy po raz kolejny mu zaufać. Tak tylko myślę że trochę dziwne żeby czwarty już transfer zrobić bez żadnej totalnie zmiany... poradzcie please. Buźka.
Przegadaj go na naturalny. Bedziesz sie pewniej czula.
 
To teraz ja zdam relacje z wtorkowej wizyty u immunologa. Wszystkie zlecone badania w kierunku chorob reumatologicznych sa super uff. Jedynie kapilaroskopia z malymi odchyleniami i plus moje rece ktore zima sa straszne. Sine z bladymi palcami i popekane i swedzaco piekace moga byc objawem Reynauda i tu dodatkowo jeszcze zlecona b2 mikroglobulina. Powtorka przeciwcial ana w labie w uck bo podobno robione najlepsza metoda.
Komorki nk na poziomie 8 czyli super. Niestety nie doczekalam sie na wizyte swoich badan cytokin ktore byly 2 dni pozniej ale cale szczescie lekarz zgodzil sie skonsultowac je meilowo tylko ciekawe ile bede czekac na odpowiedz.
Wiec wrzucam zdjecie moze wy moje kochane duszyczki pomozecie je rozszyfrowac bo to dla mnie akurat czarna magia.
Dostalam zielone swiatlo na podejscie
I juz chyba odpuszczam badania bo nie wiem czy jest jeszcze sens cos dodatkowo robic. Skoro te wyniki sa dobre. Do tego zespolu antyfosfolipidowegk brak, bialko c i s tez ok. Tylko te ana i hashimoto i mutacja mthfr i dodatkowo jeszcze pai1 w obu genach. Czyli heparynka i encorton
Kochana!!! Chyba nic innego jak tylko się cieszyć :D Z tego ci mi dzisiaj Paśnik mówił to jest tak:
Interleukina 10 ma być jak najwyższa, Interleukina 2 jak najniższa, Interferon gamma ma być niski (u mnie w normie ale i tak ponoć za wysoki). Stosunek INF/IL 10 jak na ciążę powinien być na poziomie 0.1-0.5 więc sobie przelicz :)
 
reklama
Do góry