reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja bylam dzis na wizycie. No niestety pecherzyki dalej za male. Jest ich kolo 7-8 ale za małe. Estradiol tez chyba za niski bo 380. Punkcja byc moze w czwartek. Ale nie wiadomo. W poniedzialek kolejna wizyta. Trochę mi humor opadl.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Komórki mają kilka dni, żeby dorosnąć. Ważna jakość a nie ilość więc spokojnie musisz czekać. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
 
reklama
Gratuluję super wiadomość.
Który to był transfer jakie leki? Dajesz nadzieje że hashimoto się udaje
Dziękuje :) To był mój 4 transfer. W poprzedniej klinice miałam transferowane zarodki w 5 dobie i 0 mrożaków. 4 podejście- inna klinika, inny lekarz, zdrowa dieta od pół roku, zarodki transferowane w 3 dobie :)
 
Gonaoeptyl 1amp
Gonal F 150
Menopur 75
Do tego Encorton 10mg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to prawie zestaw jak u mnie, mialam
Gonapeptyl 1/2amp
Menopour 50
Gonal F 100
Estradiol w 10 dniu stymulacji ponad 3000
I jak już wielokrotnie pisałam ;) wyszły jajka ****$o$we. Więc myślę, że wszystko jest magią :rolleyes: i nie ma co się przejmować na zapas.
 
Mamy zatem podobnie. Moj maz tez ma slabe plemniory ja mam bardzo niskie amh i to nasze 4 podejscie. I wiesz co- mi tez sie wlasnie udalo[emoji16][emoji16] Jedziemy na jednym wozku. Gdzie sie leczysz.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :) Jak czytałam forum, pomyślałam, że dla tylu dziewczyn w ostatnim czasie się udało, że to statystycznie nie możliwe, że uda mi się :) Leczę się w Artemidzie u dr Zbrocha w Białymstoku. A Ty?:)
 
gratuluje wszystkim dziewczyna dobrych wiesci aby kropki zostały z Wami 9 miesiecy .. widze ze same dobre wiesci .. powodzenia i trzymam kciuki z @dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluje wszystkim dziewczyna dobrych wiesci aby kropki zostały z Wami 9 miesiecy .. widze ze same dobre wiesci .. powodzenia i trzymam kciuki z @dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Za Was też mocne kciuki, odpocznijcie i wracajcie z nowymi siłami. Czekamy tu na Was i dobre wieści cały czas. Tyle macie wsparcia (na forum również), że musicie uwierzyć, że wszystko ułoży się dobrze.
 
Część dziewczyny :) Od jakiegoś czasu Was czytam, w końcu postanowiłam napisać. Transfer 3 dniowych zarodków 8A i 8B miałam w środę rano 15 listopada. Lekarz zalecił testowanie 26 listopada w niedziele. Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszły dwie kreski z tym,że jedna blada. Jak myślicie czy mogę się już cieszyć?
Pobiegłam od razu zrobić betę i wyniki będą popołudniu, a czas dłuży się ;/
Piękne kreski beta to tylko formalność gratuluję ;) i witamy w naszym gronie
 
reklama
Do góry