reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bylam dzis na wizycie. No niestety pecherzyki dalej za male. Jest ich kolo 7-8 ale za małe. Estradiol tez chyba za niski bo 380. Punkcja byc moze w czwartek. Ale nie wiadomo. W poniedzialek kolejna wizyta. Trochę mi humor opadl.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Komórki mają kilka dni, żeby dorosnąć. Ważna jakość a nie ilość więc spokojnie musisz czekać. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
 
reklama
Gratuluję super wiadomość.
Który to był transfer jakie leki? Dajesz nadzieje że hashimoto się udaje
Dziękuje :) To był mój 4 transfer. W poprzedniej klinice miałam transferowane zarodki w 5 dobie i 0 mrożaków. 4 podejście- inna klinika, inny lekarz, zdrowa dieta od pół roku, zarodki transferowane w 3 dobie :)
 
Gonaoeptyl 1amp
Gonal F 150
Menopur 75
Do tego Encorton 10mg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to prawie zestaw jak u mnie, mialam
Gonapeptyl 1/2amp
Menopour 50
Gonal F 100
Estradiol w 10 dniu stymulacji ponad 3000
I jak już wielokrotnie pisałam ;) wyszły jajka ****$o$we. Więc myślę, że wszystko jest magią :rolleyes: i nie ma co się przejmować na zapas.
 
Mamy zatem podobnie. Moj maz tez ma slabe plemniory ja mam bardzo niskie amh i to nasze 4 podejscie. I wiesz co- mi tez sie wlasnie udalo[emoji16][emoji16] Jedziemy na jednym wozku. Gdzie sie leczysz.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :) Jak czytałam forum, pomyślałam, że dla tylu dziewczyn w ostatnim czasie się udało, że to statystycznie nie możliwe, że uda mi się :) Leczę się w Artemidzie u dr Zbrocha w Białymstoku. A Ty?:)
 
gratuluje wszystkim dziewczyna dobrych wiesci aby kropki zostały z Wami 9 miesiecy .. widze ze same dobre wiesci .. powodzenia i trzymam kciuki z @dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluje wszystkim dziewczyna dobrych wiesci aby kropki zostały z Wami 9 miesiecy .. widze ze same dobre wiesci .. powodzenia i trzymam kciuki z @dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Za Was też mocne kciuki, odpocznijcie i wracajcie z nowymi siłami. Czekamy tu na Was i dobre wieści cały czas. Tyle macie wsparcia (na forum również), że musicie uwierzyć, że wszystko ułoży się dobrze.
 
Część dziewczyny :) Od jakiegoś czasu Was czytam, w końcu postanowiłam napisać. Transfer 3 dniowych zarodków 8A i 8B miałam w środę rano 15 listopada. Lekarz zalecił testowanie 26 listopada w niedziele. Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszły dwie kreski z tym,że jedna blada. Jak myślicie czy mogę się już cieszyć?
Pobiegłam od razu zrobić betę i wyniki będą popołudniu, a czas dłuży się ;/
Piękne kreski beta to tylko formalność gratuluję ;) i witamy w naszym gronie
 
reklama
Do góry