reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ostatnio przeszło mi przez myśl zapisać się do niego na wizytę konsultacyjną tylko nie wiem czy w mojej sytuacji jak my mamy już zarodki, to czy jest sens.... czy może mi jakoś pomóc dodatkowymi lekami aby zarodki się lepiej już we mnie rozwijały...?
ja bym spróbowala. Żeby on zrobił transfer trzeba dopłacić 400 zł ale ponoć ma dobra rękę do transferów.
 
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak bardzo mi przykro. Brakuje słów, które by teraz Was podniosły na duchu, ale proszę jeszcze się nie poddawajcie.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1 invitro skonczylo sie tuz przed punkcja, ze wzgledu na torbiel. Druga punkcja i nieudany transfer w styczniu.
Teraz kolejna proba. Do trzech razy sztuka? Oby!
Oj tak 3 raz bedzie szczesliwy [emoji4] doktor po transferze jeszcze wypowie swoje zdanie "i co teraz robimy-zachodzimy w ciaze" i bedzie piekna beta [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry