reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mówisz?? Dziękuję. Teraz zabieram dwa na raz i nie ma o czym mówić!! Mają zostać ze mną. No i niech sie w końcu zaczną słuchać te moje Kropki. Ja sie tymi literkami martwie.. bo C to najsłabiej :/ kochana a u Ciebie jutro najpiękniejszy dźwięk na świecie!!
Mówię! ;p
Mam nadzieję, że usłyszę! to jest taka niepewność.Ja pierwszy raz zobaczę niuniusia :)
 
reklama
Oj uwielbia takie historie. Gratuluję z calrgo serca!! Ja tez walczę w Novum ale czasami sa bardzo ciezkie dni i brak sil na dalszą walke... no ale tak jak piszesz cuda sie zdarzają!!
To życzę powodzenia i trzymam moooocno kciuki :) u jakiego lekarza się leczysz?jaka jest Wasza historia ? "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :))) "....będzie dobrze ! ja w to wierzę !
 
Jestem po wizycie i w sumie to wreszcie dobre wiesci :) Estradiol podskoczyl trzykrotnie. Nie jest oszalamiajacy ale wystarczy! Pecherzyki urosly ladnie. Kilka duzych i kilka srednich. Punkcja w czwartek o 9 rano. Przy tej okazji bedziemy decydowac (zakladajac, ze sie zaplodnia), w ktorym dniu zrobic transfer.. Wstepnie nastawiam sie na 5cio dniowa blastke tak jak poprzednim razem ale jeszcze Was poczytam i pomysle :)
Uspokoilam sie troche..
Super dobre wiadomosci [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To życzę powodzenia i trzymam moooocno kciuki :) u jakiego lekarza się leczysz?jaka jest Wasza historia ? "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :))) "....będzie dobrze ! ja w to wierzę !
Do Novum trafiliśmy do dr Wolskiego bo u nas problem z nasieniem m. Powiedział,że do inseminacji nie bardzo ale in vitro powinno się udać! Tak więc wybrałam dr prowadzącą, dr. Zygler... oznajmiła nam,że jesteśmy młodzi u mnie póki co wszystko podobno super także jesteśmy w grupie 100% powodzenia in vitro... i tak się przestraszyliśmy że możemy mieć zarodki nadliczbowe że pierwszą procedurę ograniczyliśmy do 3 komórek. Niestety świeży transfer nieudany, crio na naturalnym również do bani... trzeci zarodek nie dał rady się rozmrozić...
Kolejne podejście, po punkcji pobrano 16 komórek - 15 dojrzałych. 6 zapłodniło się prawidłowo z tym,że blastki są "kiepskiej jakości" słowa mojej dr. Pierwszy transfer z drugiej procedury niestety znowu nieudany... teraz oczekiwanie na crio... zabieram po 2 blastki z tego względu,że są słabsze...
 
reklama
Do Novum trafiliśmy do dr Wolskiego bo u nas problem z nasieniem m. Powiedział,że do inseminacji nie bardzo ale in vitro powinno się udać! Tak więc wybrałam dr prowadzącą, dr. Zygler... oznajmiła nam,że jesteśmy młodzi u mnie póki co wszystko podobno super także jesteśmy w grupie 100% powodzenia in vitro... i tak się przestraszyliśmy że możemy mieć zarodki nadliczbowe że pierwszą procedurę ograniczyliśmy do 3 komórek. Niestety świeży transfer nieudany, crio na naturalnym również do bani... trzeci zarodek nie dał rady się rozmrozić...
Kolejne podejście, po punkcji pobrano 16 komórek - 15 dojrzałych. 6 zapłodniło się prawidłowo z tym,że blastki są "kiepskiej jakości" słowa mojej dr. Pierwszy transfer z drugiej procedury niestety znowu nieudany... teraz oczekiwanie na crio... zabieram po 2 blastki z tego względu,że są słabsze...
To teraz musi się udać!! trzymam kciuki !!!! :))
 
Do góry