reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej, one wacale nie są takiej złej klasy!! masz 3 blastucie które dostały 4! OOooo proszę je ładnie przeprosić. Mój lekarz mi powiedział, że trzeba zacząc się martwić w momencie kiedy blastusie mają 2 klasę! Proszę porozmawiać z następnym, który wraca z zimowiska z tobą do domu i przeprowadzić rozmowę dyscyplinującą. ;) ja jak miałam transfer to kazałam lekarzowi powiedzieć mojemu zarodkowi, że ma znami zostać. Powiedział, a ten się posłuchał :D
Mówisz?? Dziękuję. Teraz zabieram dwa na raz i nie ma o czym mówić!! Mają zostać ze mną. No i niech sie w końcu zaczną słuchać te moje Kropki. Ja sie tymi literkami martwie.. bo C to najsłabiej :/ kochana a u Ciebie jutro najpiękniejszy dźwięk na świecie!!
 
reklama
A próbowałaś zmianę lekarza w klinice i skonsultować to z innym bardziej doświadczonym . Moja kuzynka przeniosła się teraz z Poznania do Głąbowskiego . Ma 43 lata AMH na poziomie poniżej 0,50 i jeszcze jakieś obciążenia i po 4 wizytach twierdzi ze w końcu ktoś z nią szczerze rozmawia i po ludzku i szacuje realnie jak jest . Mnie tez leczył a byłam trudnym przypadkiem i odrazu powiedział ze nie będzie łatwo ale ze spróbuje mi pomoc .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie myślałam o zmianie lekarza, poza tym wydaje mi się ,że wszyscy tam się dobrze znają i nikt złego słowa nie powie na kolegę , więc nie wiem czy to jest rozwiązanie, ale pomyślę
 
Mówisz?? Dziękuję. Teraz zabieram dwa na raz i nie ma o czym mówić!! Mają zostać ze mną. No i niech sie w końcu zaczną słuchać te moje Kropki. Ja sie tymi literkami martwie.. bo C to najsłabiej :/ kochana a u Ciebie jutro najpiękniejszy dźwięk na świecie!!
Będzie dobrze kiedyś być musi jesteś młodziutka więc to naprawdę duży plus.Ja Ci kibicuje i wierzę że te kropeczki zaskoczą Cię pozytywnie.A co najważniejsze od azu widać że jesteś bardzo silna kobieta.
 
Będzie dobrze kiedyś być musi jesteś młodziutka więc to naprawdę duży plus.Ja Ci kibicuje i wierzę że te kropeczki zaskoczą Cię pozytywnie.A co najważniejsze od azu widać że jesteś bardzo silna kobieta.
Czasami się zastanawiam skąd w nas dziewczyny tyle siły... no niesamowite to jest! Wszyscy tak mówią,że wiek jest na szczęście po naszej stronie. No zobaczymy jak to się wszystko poukłada! ;-)
A Tobie spokojnych najbliższych 8 miesięcy życzę :-)
 
Jestem po wizycie i w sumie to wreszcie dobre wiesci :) Estradiol podskoczyl trzykrotnie. Nie jest oszalamiajacy ale wystarczy! Pecherzyki urosly ladnie. Kilka duzych i kilka srednich. Punkcja w czwartek o 9 rano. Przy tej okazji bedziemy decydowac (zakladajac, ze sie zaplodnia), w ktorym dniu zrobic transfer.. Wstepnie nastawiam sie na 5cio dniowa blastke tak jak poprzednim razem ale jeszcze Was poczytam i pomysle :)
Uspokoilam sie troche..
 
Jestem po wizycie i w sumie to wreszcie dobre wiesci :) Estradiol podskoczyl trzykrotnie. Nie jest oszalamiajacy ale wystarczy! Pecherzyki urosly ladnie. Kilka duzych i kilka srednich. Punkcja w czwartek o 9 rano. Przy tej okazji bedziemy decydowac (zakladajac, ze sie zaplodnia), w ktorym dniu zrobic transfer.. Wstepnie nastawiam sie na 5cio dniowa blastke tak jak poprzednim razem ale jeszcze Was poczytam i pomysle :)
Uspokoilam sie troche..
A który raz podchodzisz do punkcji?
 
reklama
Do góry