reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak się zastanawiam bo u mnie wszystkie zarodki były trzymane do 5 doby i tak zamrożone a u większości z was w 3 dniu są podawane zarodki... Z czego to wynika? Może głupie pytanie ale jakoś tak mnie nurtuje

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam ja 2 razy miałam podane w 5 dobie. Mój lekarz powiedział ze nie ma określonych badań potwierdzonych badań czy lepiej w 3 czy 5 dobie podać. Wydaje mi się ze 5 doba blastocysta jest może bardziej pewne ze się zagniezdzi. Choć z drugiej w naturalnym środowisku macicy może miałyby i większe szanse
 
reklama
Hej nie miałyśmy okazji wcześniej rozmawiać więc witam [emoji4] też mam za sobą 2 nieudane próby ale u mnie jest inny problem... Rozumiem że u ciebie zastosuj ICIS a nie klasyczne in vitro? Zakładam że pewnie będą trochę pobudzać plemniki co w moim przypadku dało świetne efekty ale też miałam wybrane 6 najlepszych w celu bezpośredniego transportu do komórki co dało nam 6 zarodków więc mam nadzieję że u ciebie będzie równie dobrze [emoji4] trzymam kciuki [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana czyli ta 3 proba udana ?
 
Kochana czyli ta 3 proba udana ?
Nie wiem bo dopiero podchodzę ale miałam już 2 transfery i każdy z ciąża niestety przez to że mam anemia jak się później okazało prawdopodobnie nie dostarczałam maleństwu żelaza i dlatego poroniłam ale u ciebie jak krew jest ok to nie musisz się tym martwić

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie problem jest "tylko" brak jajowodow. Spokojnie bedzie dobrze, napewno piekne zarodeczki beda. Nie wiem czy sie nie mysle ale w DK moze byc tak, ze trzymaja do stadium blastki. Nikt sie mnie nie pytal ani nie sugerowal czy zamorozic jakies wczesniej, pewnie wtedy byloby ich wiecej. Nie mam pojecia, bo wtedy o nic nie pytalam, bo nie trafilam na forum z dzieczynami z wiedza prawie na poziomie lakarzy ;) Teraz juz wiem o co pytac hehe
Napewno urlop Ci sie przyda. Zazdroszcze tak pieknych widokow :*
U mnie jajowody są niedrozne, dziś chyba nie zasnę ciągle myślę jak tam moje komórki dzielą się czy nie :confused: może być ze będę miała jutro transfer bardzo bym się cieszyła a wtorek wyjazd. Chyba nie zaszkodzi taka jazda?
 
Hej dziewczyny.
Dawno mnie nie bylo... tzn bylam od czasu do czasu ale siedzialam jak myszka pod miotla. Bo jak juz cos nadrobilam to i tak daleko bylo mi do konwersacji "na zywo"

Ostatnia wizyte mialam 20.10 endometrium na Progynova 21 bylo juz 10mm, wszystko jest ok. Nasz crio-ransfer numer 3 we wtorek... mamy blastke z szostego dnia, lekarz powiedzial, ze moze byc chlopak i pocieszyl ze maja podobny wynik ciaz z blastek z 5 i tych wolniejszych z 6.. wiec moze tym razem sie uda... (1-crio - 5 dniowej blastki nic a nic, 2 crio tez z 5 dniowej blastki- biochemiczna). Teraz bylo wiecej przygotowan...Mialam histero w ostatnim cyklu, ktora powinna pomoc jak scratching a pozatym bede tez mialam AH i chyba tez embrioglue. Trzymajcie kciuki prosze i przepraszam bo ja uciekam z forum az do testu czyli tak do polowy listopada. Musze sie odizolowac i postarac wylaczyc myslenie i cieszyc sie tym co mam. Sciskam mocno i wszystkim swiezym zaciazonym serdecznie gratuluje i dopinuje calej reszcie:
@Mruch mamy razem transfer trzymam za Ciebie mocne kciukasy
@Peugeotka36 uwielbiam Twoja histore, gratulacje :) i tak pozytywnie zazdraszczam, zwsze marzylam, ze u nas tez sie uda naturalnie po pierwszym ivf ale niestety...
@dzoasia niech Ci czas szybko leci i abys dowiedziala sie z badan ktore robisz jak najwiecej
@PaulinkaP oby juz jelitowka nie wrocila i abys super zniosla jaja , ktore sie pieknie zaplodnia
@hope322 powodzenia z transferem, idziemy web w leb
@Liv26 sciskam mocno z calego serducha
@MoKa bedzie dobrze a pewnie nawet i bardzo dobrze tylko nie swiruj kochana
@gosia321 zeby wszystko szlo jak najszybciej w jak najlepszym kierunku
@M@gda zebys sie swietnie czula i zeby domek byl przygotowany na przyjscie Zywii
@Oska305 cudaki juz pieknie urosly ale niech jeszcze troszke posiedza u mamusi
@Doris30:-) powodzenia bo pewnie transfer niedlugo
@tamiza bety do nieba i spokoju i radosci z zycia, takiej jaka przez Ciebie przemawia,

Przepraszam te dziewczynki , o ktorych zamponialam ale ciezko sie odnalezc szczegolnie jak sie rzadko zaglada...
Mam nadzieje ze wszystkie bedziemy tulic nasze zdrowiutkie, pulchniutkie bobasy w 2018 xxx
Dziękuję kochana jelitowka jak narazie odeszła i mam nadzieję że nie wróci nie zapraszam jej hehe :) a co do jajek to jutro juz startuje z Menopurem i w piątek pierwsza wizyta podgladowa będzie :) Podchodzę do tego wszystkiego na luzie co ma być to będzie nie mam zamiaru panikowac ani myśleć że będzie źle liczę że tym razem będzie lepiej będę tak długo podchodzić aż się uda :) życzę kochana aby tym razem sie udało i przede wszystkim dużo spokoju :) i pochwal sie jak już będziesz miała betę
 
Tak tak masz rację od trzeciej - tu moja pomyłka.


No to tu mówicie żeby myśleć pozytywnie a tu trochę jednak dowalacie, że generalnie te w 2 - 3 dobie to mają dużo mniejsze szanse niż te w 5 dobie. No cóż... chyba muszę się wyłączyć, sorry dziewczyny ale się tym jakoś dobiłam a raczej to nie pomaga. Trzymam za wszystkie kciuki...
MoKa w zależności od sytuacji. Moje w 3 dobie wszystkie zarodki byly piękne a w 5 okazywaly sie slabsze... kazda sytuacja jest inna i roznie to bywa z tymi transferami. Trzeba jedbak zaufac lekarzowi w pewnym sensie i walczyc!! Teraz tez sie zastanawiam czy to byla dobra decyzja trzymac je do 5 doby skori teraz sa slabsze czy transferowac w 3 kiedy były super klasy i moze jednak w macicy byloby im łatwiej? Tego nie przewedzimy. Trzeba przede wszystkim walczyc i nie zadreczac sie pytaniami!
 
Nie wiem bo dopiero podchodzę ale miałam już 2 transfery i każdy z ciąża niestety przez to że mam anemia jak się później okazało prawdopodobnie nie dostarczałam maleństwu żelaza i dlatego poroniłam ale u ciebie jak krew jest ok to nie musisz się tym martwić

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jest problem niskiego amh zaledwie 1.2. Tak to wszystkie badania ok .
 
MoKa w zależności od sytuacji. Moje w 3 dobie wszystkie zarodki byly piękne a w 5 okazywaly sie slabsze... kazda sytuacja jest inna i roznie to bywa z tymi transferami. Trzeba jedbak zaufac lekarzowi w pewnym sensie i walczyc!! Teraz tez sie zastanawiam czy to byla dobra decyzja trzymac je do 5 doby skori teraz sa slabsze czy transferowac w 3 kiedy były super klasy i moze jednak w macicy byloby im łatwiej? Tego nie przewedzimy. Trzeba przede wszystkim walczyc i nie zadreczac sie pytaniami!
Każda kobieta każdy organizm jest inny i tak jak mówisz nie przewidzimy tego wiec chyba nie pozostaje nic tylko ufać lekarzom
 
reklama
Do góry