reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Staruszka to ja jestem 43 na karku :)walczyłam długo, ale teraz już pasuje. Jutro się wszystko okaże a Wy młode nie załamujcie się. Głowy do góry , napewno Wam się uda !
 
reklama
Staruszka to ja jestem 43 na karku :)walczyłam długo, ale teraz już pasuje. Jutro się wszystko okaże a Wy młode nie załamujcie się. Głowy do góry , napewno Wam się uda !
Nie obraź się ale myślałam,że ja jestem najstarsza na tym forum i doszłam do wniosku,że skoro mam tak stare, beznadziejne komórki to muszę opuścić.
 
no to mnie zmartwiłas bo ja man podawane tylko 3 dniowe :(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 13 marca miałam punkcie, a 15 transfer. Obie Kropki zostały ze mną i teraz każdo kopie w swoją stronę. Będzie dobrze. Nos do góry [emoji9] [emoji17]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bardzo dobrze,że masz wysokie amh, pozwala Ci to na dobrą stymulację .
W moim przypadku niestety nie jest różowo.
Teraz będziesz podchodzić do krio?

Chciałabym-ale najpierw by, nie wyrzucać kasy w błoto i psychicznie się nie męczyć chciałabym wyjaśnić wpływ tych niedrożnych jajowodów na powodzenie procedury-bo jak mam mi wypłukiwać za każdym razem zarodek to bez sensu.I amh mi nie pomoże :(
 
Chciałabym-ale najpierw by, nie wyrzucać kasy w błoto i psychicznie się nie męczyć chciałabym wyjaśnić wpływ tych niedrożnych jajowodów na powodzenie procedury-bo jak mam mi wypłukiwać za każdym razem zarodek to bez sensu.I amh mi nie pomoże :(
A masz wodniaka jajowodów, bo on wtedy wypłukuje, to ,że są niedrożne to nie znaczy,że zbiera się tam płyn. Podobno można go zobaczyć na usg,musisz troszkę poczytać na necie.
 
Ja 13 marca miałam punkcie, a 15 transfer. Obie Kropki zostały ze mną i teraz każdo kopie w swoją stronę. Będzie dobrze. Nos do góry [emoji9] [emoji17]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
no ja miałam 3 dniowe i pierwszy criotransfer sie nie udał teraz czekam na drugi criotransfer..zobaczymy .. poki co jestem troche przejeta i zmartwiona ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A masz wodniaka jajowodów, bo on wtedy wypłukuje, to ,że są niedrożne to nie znaczy,że zbiera się tam płyn. Podobno można go zobaczyć na usg,musisz troszkę poczytać na necie.
Wiesz co czytałam i niby doktorek nic nie mówił o wodniaku-ale też wspomniał,że nawet bez wodniaka jajaowody niedrożne wydzielają jakiś płyn,który roszerza je by mogły przejść jajka,no i ten płyn też szkodzi :( No nic- zobaczę co ON jutro wymyśli i czy w ogóle będzie przygotowany.
 
Do góry