reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No nie idę bo dr powiedziala żebym przyszła w 25 dpt. Nic nie mówiła, że trzeba sprawdzić umiejscowienie. Trzeba??
To zależy czy chcesz wiedzieć gdzie jest Twój kropek i wykluczyć ciążę pozamaciczna .
Ja betę robiłam w 7 i 9 dniu potem byłam co tydzień na usg .
Najpierw pe pecherzykowe
Potem zarodkowe
O 3 było serduszkowe.
Dla mnie wspaniałe uczucie
 
reklama
Dziewczyny dla wszystkich oczekujacych:
1502019768-aaaaaa.jpeg
Hehe mnie ostatnio nawiedzaja tylko wyjade poza miasto i lataja nad glowa :)
 
Hej. Sorki, ze.dopiero teraz odpowiadam, ale u rodzicow jestem. Tate odwiedzam w hospicjum, pomagam mamie inie mialam czasu nawet zajrzec.

Co do kalendarza, to staram sie codziennie wrzucac informacje kto ma jakie wizyty i kiedy. Pod kazdym takimnpostem jest link do kalendarza, ktory dziala kak excel na komputerze i kazdy moze sie wpisac i jest tez instrukcja jak sie wpisac z telefonu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia tak mi przykroz powodu taty :( ale jest pod dobra opieka wspierany tez waszym towarzystwem i pomoca
 
U mnie w sobote przyszła franca czyt.okres :p cieszę się. Jestem o krok bliżej. Oczywiscie nie obyło się bez paniki bo nie dość, że z opóźnieniem to plamiłam wcześniej i już pisałam do lekarza czy tak tak ma być, może ten cykl będzie taki słaby okres. Lekarz odpisuje aby poczekać jeszcze 2dni i bach po wiadomości od razu mnie zalało :-D zaraz wpisuję się do kalendarza 18 mam wizytę :). Powodzenia dzisiaj wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Ile czekałaś do Lewego?

Bertha a ile do niego czekas na wizyte? jak sprawdzali czy "nadajesz się " do niego? :) wiem ze on tylko włąsnie ciezkie przypadki. napisz coś wiecej plis

Żadnej absolutnie weryfikacji nie bylo.. nie wiem skąd te opinie.
Ja chyba ich nie czytalam, wiec nawet sie nad tym nie zastanawialam, czy jestem wystarczajaco wyjatkowym przypadkiem dla niego ;) po prostu na rejestracji powiedzialam, ze chce sie zapisac na pierwsza wizyte i kiedy Zamora ma termin - mial za 2 mieisace chyba. to podziekowalam. kiedy ma Wojewodzki - jakos podobnie. to podziekowalam. a w takim razie Lewandowski? przelaczyla mnie babka do jakies "specjalnej" babki ktora rejestruje do Lewego (jakas jego asystentka, pielegniarka, czy polozna..). powiedziala, ze dr przyjmuje na pierwsza wizyte w okolicach 21dc wiec mam zadzwonic w 1dc i sie umowic. To pytam, czy bedzie mial tak szybko termin, odpowiedziala, ze oczywiscie.
Zadzwonilam za 2 dni, jak przyszla @ i sie umowilam na 21dc. i tyle.
 
reklama
Do góry