reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Was Dziewczyny :)
Posiadam takie lekarstwa jak Fragmin (17 zastrzyków - 02.2019), Lutinus (1,5 opakowania - 07.2019), Lacibios Femina (14 tabletek - 11.2017 - używa się osłonowo przy Lutinusie), Duphaston 10 mg (1,5 opakowania - 02.2021), Estrofem 2mg (2 opakowania 12.2019 i 08.2019), Estrofem mite 1 mg ( 1 opakowanie - 06.2018) i Encorton 5mg (35 tabletek - 06.2019 i 10.2019). Moja droga z in vitro zakończyła się już jakiś czas temu i nie potrzebuję tych lekarstw... Chętnie pozbędę się całości... Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-maila kinia_1988@buziaczek.pl Pozdrawiam...i życzę Wam wszystkim powodzenia :) :)
Wzielabym Lutinus i Estrofem 2 mg ile za nie chcesz
 
Żadnej absolutnie weryfikacji nie bylo.. nie wiem skąd te opinie.
Ja chyba ich nie czytalam, wiec nawet sie nad tym nie zastanawialam, czy jestem wystarczajaco wyjatkowym przypadkiem dla niego ;) po prostu na rejestracji powiedzialam, ze chce sie zapisac na pierwsza wizyte i kiedy Zamora ma termin - mial za 2 mieisace chyba. to podziekowalam. kiedy ma Wojewodzki - jakos podobnie. to podziekowalam. a w takim razie Lewandowski? przelaczyla mnie babka do jakies "specjalnej" babki ktora rejestruje do Lewego (jakas jego asystentka, pielegniarka, czy polozna..). powiedziala, ze dr przyjmuje na pierwsza wizyte w okolicach 21dc wiec mam zadzwonic w 1dc i sie umowic. To pytam, czy bedzie mial tak szybko termin, odpowiedziala, ze oczywiscie.
Zadzwonilam za 2 dni, jak przyszla @ i sie umowilam na 21dc. i tyle.
. Właśnie dzwoniłam się umówić . Pani zapytała tylko czy już jestem po jakiejś próbie. Ma oddzwonić w ciągu 2 dni bo Lewy ma urlop. Nie zapytałam ile wizyta kosztuje....ile zaplacilas??? Jeśli mogę zapytać??
 
Dziewczyny już po badaniu ojojojoj ale się naoglądałam :-) Wszystko dobrze, dzieciaki rosną 413 i 427g :-)
 

Załączniki

  • IMG_20170807_102851~2.jpg
    IMG_20170807_102851~2.jpg
    479,2 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_20170807_102900~2.jpg
    IMG_20170807_102900~2.jpg
    455,3 KB · Wyświetleń: 66
To zależy czy chcesz wiedzieć gdzie jest Twój kropek i wykluczyć ciążę pozamaciczna .
Ja betę robiłam w 7 i 9 dniu potem byłam co tydzień na usg .
Najpierw pe pecherzykowe
Potem zarodkowe
O 3 było serduszkowe.
Dla mnie wspaniałe uczucie
A to nie jest tak , że skoro beta rośnie to nie ma mowy o ciąży pozamacicznej? Że jakby beta malala to wtedy ciaza pozamaciczna?
 
reklama
Do góry