reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej dziewczyny ja w sobote miałam transfer 2 śnieżynek (5 dniowych ) jak na razie nie czuję żadnych dolegliwości jurto mam 1 weryfikację ( progesteron ,estradiol ino i b-hcg aczkolwiek nie wiem po co ta beta ponieważ napewno nic z niej nie wyniknie ) no ale jak lekarz kazał to zrobię 2 weryfikacje mam w piątek :)
Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki!!!!

Dopisałam Cię do kalendarza, ale prosiłabym, serio bardzo bym prosiła - dopisujcie się :)
 
@Oczekiwanie2017 i @M@gda
U nas glownie niedroznosc jajowodow, pozatym badania wszystkie ok. Leczymy sie w Invimedzie. Jestem dopiero tydzien po negatywnej becie (crio)i musze zebrac sie od nowa. Niestety nie mamy juz mrozakow i musimy zaczynac od nowa dodatkowo nie mieszkamy w Pl i wszystko jest bardziej skomplikowane. Ale zdecydowanie ruszamy dalej...prawdopodobnie koniec wrzesnia.
Ogolnie jestem silna osoba, takze wiecie:
"Padlas, powstan popraw korone i zasuwaj " Pozdrawiam Was i oby ten tydzien byl pomyslny ✊
Dobrze, że się nie poddajesz!!! Super podejście!!!
 
Dziewczyny, potrzebuje waszej rady... Zapisałam się na konsultacje dla par po nieudanym in vitro do Invicta Warszawa. Bardzo was proszę o wasze opinie o klinice i lekarzach . Któraś się tam leczyła? Komuś się udało? Jutro mam wybrać lekarza, do wyboru: Niedbała, pałaszewski, Kunicki, Jerzyk??? Któregoś mi polecić ? Dodam, że u mnie problem z tarczyca też jest...
Dziewczyny, ktoś coś?? Leczył się ktoś w Inviccie??
 
reklama
Do góry