reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W

Dopisać. :)
Test ciążowy robimy w poniedziałek rano. Tak ustaliliśmy wczoraj.
U nas żona ma niedrożność jajowodów. Jesteśmy też po laparoskopowym usunięciu torbieli na jajowodzie oraz polipu w macicy. Wyniki wszystkie nasze ok. Po tym zabiegu usłyszeliśmy, że tylko w ciążę zachodzić, ale oczywiście in-vitro.
Komunikacja nasza jest ok, może boi się, że ja bardzo to przeżyje jak nie wyjdzie. Woli nie okazywac emocji, by mnie nie nakręcać.
Boze Michalll82 ty jestes wielki normalnie moj emek nie powtorzyby zadnego z tych zabiegow :) normalnie w porownaniu do ciebie to dziecko we mgle :D
 
Cześć,
Jestem nowa na forum, mam kilka pytań do Was, będę wdzięczna za każdą odpowiedz. :)
W środę tj. 19.07. miałam transfer mrożonego zarodka (5 dniowa blastocysta) do 22.07 miałam dziwne objawy tj. ból w podbrzuszu oraz coś ala uderzenia gorąca/ potów, od 23.07 tj. od wczoraj brak jakichkolwiek objawów, tylko się pocę więcej niż zwykle, nie wiem jak to interpretować w którą stronę.
Może ktoś z was spotkał się z podobnymi objawami i wie jaki był rezultat?
Zaczynam powoli wariować, a bete mam zrobić dopiero w piątek.
Dodam, że biorę luteinę 3 razy dziennie, Metypryl 1 raz dziennie,
Pozdrawiam
Te uderzenia goraca to po wszystkich hormonach ktore bralas w trakcie stymulacji a teraz jeszcze progesteron
 
Sterydow nie powinno sie odstawiac od razu tylko stopniowo. No chyba ze ten metypred ma inna opcje
Też caly czas czytam ze stopniowo sie odstawia i sie zdziwilam, ale skoro tak mi kazali, to stwierdzilam, ze ok, tak zrobie, sprobuje.. no i tak mnie załatwili. Zreszta jedna znajoma tez odstawiala od razu i ona sie czula ok. Ale juz wiem jak ja reaguje, to nastepnym razem odstawie juz stopniowo.
 
Boze Michalll82 ty jestes wielki normalnie moj emek nie powtorzyby zadnego z tych zabiegow :) normalnie w porownaniu do ciebie to dziecko we mgle :D
Etam....na pewno wie co i jak tylko woli nie udzielać się przy Tobie, bo wie, że jak on zacznie to Ty nie skończysz. ;)
Moja żonka ma wakacje" a ja pracuję na następną próbę. Nie będzie potrzeba to pojedzie na hektolitry lodów. Dla mnie większość oczywiście. ;)
 
reklama
Do góry