reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, czy ktoś z Was miał przypadek że w nasienia M było 100 % nieruchliwych plemników? Komuś się udało z takim wynikiem?
Nie 100% ale mało ruchliwych. W IVF ICSI czy IMSI plemniki są bezpośrednio wprowadzane do komórki jajowej, więc tym się nie martw. Lekarz dobierze odpowiednio metodę :)
 
reklama
Dziękuje za te słowa, to jest moja 2 próba i strasznie się boje, ze znowu się nie uda, wahałam się czy zapisać się na to forum ale bardzo się ciesze, że do Was dołączyłam bo możliwość porozmawiania z osobami w podobnej sytuacji bardzo mnie uspokaja :)
Przede wszystkim ... my cię rozumiemy, jeśli nie masz kim pogadać - my tu jesteśmy. Są też dziewczyny z mega wiedzą, dowiesz się też rzeczy o ivf, którym prawdopodobnie nikt ci nie wytłumaczył...

Gdzie się leczycie??
 
hej dziewczyny ja w sobote miałam transfer 2 śnieżynek (5 dniowych ) jak na razie nie czuję żadnych dolegliwości jurto mam 1 weryfikację ( progesteron ,estradiol ino i b-hcg aczkolwiek nie wiem po co ta beta ponieważ napewno nic z niej nie wyniknie ) no ale jak lekarz kazał to zrobię 2 weryfikacje mam w piątek :)
 
Dziewczyny, potrzebuje waszej rady... Zapisałam się na konsultacje dla par po nieudanym in vitro do Invicta Warszawa. Bardzo was proszę o wasze opinie o klinice i lekarzach . Któraś się tam leczyła? Komuś się udało? Jutro mam wybrać lekarza, do wyboru: Niedbała, pałaszewski, Kunicki, Jerzyk??? Któregoś mi polecić ? Dodam, że u mnie problem z tarczyca też jest...
 
@Oczekiwanie2017 i @M@gda
U nas glownie niedroznosc jajowodow, pozatym badania wszystkie ok. Leczymy sie w Invimedzie. Jestem dopiero tydzien po negatywnej becie (crio)i musze zebrac sie od nowa. Niestety nie mamy juz mrozakow i musimy zaczynac od nowa dodatkowo nie mieszkamy w Pl i wszystko jest bardziej skomplikowane. Ale zdecydowanie ruszamy dalej...prawdopodobnie koniec wrzesnia.
Ogolnie jestem silna osoba, takze wiecie:
"Padlas, powstan popraw korone i zasuwaj " Pozdrawiam Was i oby ten tydzien byl pomyslny ✊
 
Dziękuje za te słowa, to jest moja 2 próba i strasznie się boje, ze znowu się nie uda, wahałam się czy zapisać się na to forum ale bardzo się ciesze, że do Was dołączyłam bo możliwość porozmawiania z osobami w podobnej sytuacji bardzo mnie uspokaja :)
Hej ja miałam podobne objawy,tylko ze może się nie pociłam ale ból podbrzusza miałam przez pare dni od transferu 5 dniowego zarodka blacocysty i udało mi się tzn bete robiłam 9dpt 11 dnpt wczoraj 13dpt test moczu sikacz a dzis poszłam zobacz czy betka dalej ładnej rośnie dziś mija mi 14dpt a wizytę do gin mam na środę,a od 2 dni w ogóle nie boli mnie nic
 
reklama
Do góry