reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale miałam dużo na głowie. Jestem 3 dzień po histeroskopii, okazało się, ze miałam polipa w jaki macicy, trochę mnie to zdołowalo ale już go nie ma. Dziś jest 11 dzień kiedy jestem na antykoncepcji od 26.07 zaczynam brać honapeptyl. Wiec powoli zaczyna się to na go tak długo czekaliśmy z mężem. Trzymam za was wszystkie kciuki i z całego serca pragnę aby nam wszystkim spełniły się nasze pragnienia :)
My też trzymamy za ciebie kciuki :)
 
Dziewczyny o co chodzi z tymi literówkami bo ja zgłupiałam???
Są oznaczenia ABC Literówki przy wypowiedziach, które nie mają z tym nic wspólnego, o co w tym chodzi?
Tak jak przy tym poście jest to oznaczenie a ja tu literówki żadnej nie widzę... :oo::oo:
Ktoś się pewnie pomylił.
 
Bardzo mi przykro[emoji22][emoji22][emoji22]
Czy lekarze cos wiecej powiedzieli? Bo z tego co pamietam to mialas duze dawki lekow?
Nic nie powiedział bo jest na urlopie :( kto inny robił mi punkcję i złapał sie za glowe ze dlaczego takir dawki jak efektu nie przynoszą:( zmieniliśmy lekarza na lekarkę 7 sierpnia sie dowiem jak ona to dalej widzi:(
 
A wam za którym razem sie udało? Nie wiecie czy jest jakiś portal gdzie ludzie sprzedają leki do stymulacji? Ja od następnego razu mam juz 100% płatne
 
Czesc dziewczynki..strasznie trudno was nadrobic tak duzo piszecie.
Ja wlasnie bylam na wizycie po.nieudanym transferze. Od dzis mam brac DHEA 3x1 i koenzyn Q10 2x1. Czekam na okres antykoncepcja 1 op niecale i wizyta. Zobaczymy co powie lekarz. Ciekawa jestem jaki protokol bedzie, bo dzis 21dc naliczyl 3 pecherzyki i mowil ze skoro sa to to wykorzystamy. Miala ktoras z was cos podobnego? A moj maz ma brac profertil. Czy ktorys z waszych to bral?
Mój tez brał, ale nie skoczył, bo po 2 miesiącach była punkcja i transfer. Szczerze nie sprawdzaliśmy czy i jaka była poprawa.
 
A wam za którym razem sie udało? Nie wiecie czy jest jakiś portal gdzie ludzie sprzedają leki do stymulacji? Ja od następnego razu mam juz 100% płatne
Ja tez mam 100%platne i tez szukalam ale natrafilam na kilka wypowiedzi ze to ryzyko bo nie masz pewnosci jak te leki przechowywali itd..
Ceny sa chore bo ja uwazam ze wszystkie cenniki to żerowanie na nieszczesciu innych
 
reklama
Do góry