reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kredko,
jak bylo w CZ. jestes zadowolona z transferu i reszty??? opowiadaj:D
Czesc kochana [emoji11][emoji11]
Ja jestem zadowolona. Co prawda klinika odbiega od luksusowych klinik w polsce no ale jak widac w tych "luksusowych"dziecka mi nie zrobili a tylko pozostawiki niesmak.
Na pewno jest fantastyczna kobieta embriolog (polka)
Ogolnie personel bardzo mily i uprzejmy i ez problemu sie komunikowalam z nimi. Jajeczka byly tylko 4 z czego jedno od razu mowili ze zle. Wiec z 3 zostaly 2 i w 5 dobie tj. wczoraj 7rano mi je podali. Podobno zaczynaly wolno ale przyspieszyly ale jedno ciut wolniejsze jest.
Poza tym jestem pelna obaw bo wczorajszy dzien trwal 24h bo opozniony sporo lot byl i bylam bardzo zmeczona i balam sie bardzo o kropki ze zmiana cisnien i stres im zaszkodzi. No ale zobaczymy. Staram sie nie popadac w paranoje[emoji6] przyjmuje tylko ultrogestan 3x2 i czekam na bete ktira mam zrobic 2.08 ale pewno 31.07 juz zrobie bo u mnie z beta problem bo musze 100km jechac i chyba tylko pon-sr robia.

A jak u Ciebie? Bardzo jestem ciekawa co w Pradze?
 
reklama
Do góry