reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czemu miałoby nie być??

Każdy lekarz powinien zapisać spokój w jakiejś pigułce. Ja byłabym pierwsza co by łykała po transferze :D:D

Mi sie zaczęło od dnia bety [emoji15] takich emocji nie miałam nigdy, od pozytywnej bety mogłabym cos łyknąć i przespać 7,5 miesiąca [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Bardzo mi przykro [emoji26] dla Nas taka wiadomość była strasznym przeżyciem. Nasz maluszek miał ok 4 mm i cały czas był opóźniony o tydzień w porównaniu do pęcherzyka i w końcu Fhr -. Życzę Ci duzo siły i aby nie skończyło sie tak jak u mnie.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

U mnie pęcherzyk raczej równo z zarodkiem.
Pęcherzyk urósł z 10 do 13, a w nim zarodek z 1,8 mm z 2,9 mm, choć to pewnie niewiele znaczy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
C
Mi sie zaczęło od dnia bety [emoji15] takich emocji nie miałam nigdy, od pozytywnej bety mogłabym cos łyknąć i przespać 7,5 miesiąca [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Czyli dziewczyny powinnyśmy organizować jakieś narko party potransferowe/ciążowe, będziemy łykać relanium i ... biegać nago po łące, śpiewać jakieś piosenki, kąpać się w rzece (dowolnie od humoru i pory roku) :D:D
 
C

Czyli dziewczyny powinnyśmy organizować jakieś narko party potransferowe/ciążowe, będziemy łykać relanium i ... biegać nago po łące, śpiewać jakieś piosenki, kąpać się w rzece (dowolnie od humoru i pory roku) :D:D
Kąpiel w błotku :D Będzie od razu peeling i masaż skóry. Do wskazań na narkoparty prosze dopisać chu**we info na wizytach przed crio itp:p
 
reklama
Do góry