reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W czwartek mam zrobić betę. Wczoraj wynik był 17880, a w czwartek lekarka oczekuje żeby była 25000. Jeśli bedzie tzn ze ruszyło i mam przyjść za 1,5 tyg jeśli nie ma takiego wzrostu, dać jej znać i bedzie myślec co dalej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Z całego serca wierzę, że Maluszek pokaże jaki jest waleczny i w czwartek przekazesz nam dobre wiadomości.
 
reklama
Dziewczyny sorry bardzo że Was tak nękam pytaniami ale to moja pierwsza i mam nadzieję że ostatnia taka stymulacja więc nie wiem jak to wygląda.
Czy wy też tak w okolicy 7 dnia stymulacji miałyście mega dużo płodnego śluzu? Mam nadzieję że te zastrzyki powstrzymujące owulację działają bo zaczynam się bać że dojdzie do przedwczesnej owulki...
Mi "gile" zwisały aż do kolan :p
 
a miałaś jakieś objawy zaciążenia? czy pełna niespodzianka?:)
Dla mnie jedynym objawem niestandardowym, ktorego nie umialam.polaczyc z niczym innym to to, że ciekla ze mnie woda... tak, ze podpaskami musialam sie wspomagac. Ale nie kazdy to ma.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak to w końcu jest z przyrostami bety przy tak wysokich wartościach? Macie jakieś doświadczenie w tej materii?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak wejdziesz w kalendarz tam jest zakladka przydatne linki i tam jest link to kalkulatora bety. Zerknij tam, powpisuj swoje wyniki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wejdziesz w kalendarz tam jest zakladka przydatne linki i tam jest link to kalkulatora bety. Zerknij tam, powpisuj swoje wyniki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak wpisywałam do kalkulatora to wyszło, ze w ciagu tygodnia powinna z 12 000 wzrosnąć do 80 000. Wydaje mi sie, ze ten kalkulator jest bardziej na początkowe dni ciąży...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Implantację miałam 7 lub 8 dpt, wtedy wystąpiło plamienie implantacyjne, moja beta w 13 dpt nie robiła szału - raptem 58...wiec od początku jakoś wszystko wolniej...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ty miałas 2dniowe, więc to jak beta 9/10 dniowa beta blastki!!! i to jest dobra beta.

Pamiętam @karolinę1984, która długo miała niską betę, słabo ruszającą, w szpitalu była z podejrzeniem pozamacicznej, ze wskazaniem do czyszczenia, ale lekarze czekali żeby zobaczyć gdzie jest zlokalizowany zarodek i okazało się, że pojawiła się dzidzia. W międzyczasie postanowiła tylko się podzielić na 3, ale z 3 tylko jedna rozwijała się dalej. Teraz Karolina ma termin na grudzień. Więc nie trać nadziei.

@karolina1984 co u Ciebie??
 
reklama
Jak wpisywałam do kalkulatora to wyszło, ze w ciagu tygodnia powinna z 12 000 wzrosnąć do 80 000. Wydaje mi sie, ze ten kalkulator jest bardziej na początkowe dni ciąży...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Być może, ja się posiłkowałam nim na bardzo wstępnym etapie, później już nawet bety nie robiłam.
 
Do góry