reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie chce żebyś odebrała to jako wymądrzanie, ale mimo wszystko można by skontrolować sprawę. Jestem pewna, że będzie z maluszkiem wszystko ok, ale znowu pojdziesz za te 1,5 tyg a jej się coś nie spodoba i żyjesz w strachu.

Rozważam pójście do innego lekarza, ale wydaje mi sie, ze ta lekarka ma dobry sprzęt...
Ale warto skontrolować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek mam zrobić betę. Wczoraj wynik był 17880, a w czwartek lekarka oczekuje żeby była 25000. Jeśli bedzie tzn ze ruszyło i mam przyjść za 1,5 tyg jeśli nie ma takiego wzrostu, dać jej znać i bedzie myślec co dalej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może rzeczywiście warto sprawdzić u innego lekarza, bo przecież to będą bardzo trudne dni dla Was...
 
W czwartek mam zrobić betę. Wczoraj wynik był 17880, a w czwartek lekarka oczekuje żeby była 25000. Jeśli bedzie tzn ze ruszyło i mam przyjść za 1,5 tyg jeśli nie ma takiego wzrostu, dać jej znać i bedzie myślec co dalej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem co to za lekarka ale przed wszystkim poszłaś za szybko na usg . Jak dobrze wyczytałam 39 dpt to tak naprawdę 5 tydzień , mało u kogo widać serce .Rozmiar zarodka jest ok jak na taki termin . Jak dla mnie zarodek potrzebuje czasu . Zrób tak jak piszą dziewczyny idź do innego lekarza śle nic nie mów ze jesteś po ivf. Zobaczysz co ci powie . Ja wierze ze będzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem co to za lekarka ale przed wszystkim poszłaś za szybko na usg . Jak dobrze wyczytałam 39 dpt to tak naprawdę 5 tydzień , mało u kogo widać serce .Rozmiar zarodka jest ok jak na taki termin . Jak dla mnie zarodek potrzebuje czasu . Zrób tak jak piszą dziewczyny idź do innego lekarza śle nic nie mów ze jesteś po ivf. Zobaczysz co ci powie . Ja wierze ze będzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

39 dni po transferze, a nie po terminie miesiączki...juz powinno byc serduszko...dziewczyny były wcześniej i zarodek był większy a serce biło jak szalone.... :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
39 dni po transferze, a nie po terminie miesiączki...juz powinno byc serduszko...dziewczyny były wcześniej i zarodek był większy a serce biło jak szalone.... :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj do czwartku, zbadaj bete i idź do innego lekarza.Do czwartku leż,odpoczywaj
 
reklama
Do góry