reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest szansa, że się kropek podniesie i będzie walczył???

Kazała mi leżeć, przestać czytać i myślec. Słyszała i widziała tętnienie - nie serce, tylko tętnienie. Twierdzi, ze zarodek bez szału, ale coś tam urósł - ja to odbieram jako pocieszanie, jestem realistka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czekaj czekaj, za
Nie podała przyczyny. Beta z 12100 w ciagu tygodnia urosła do 17880-czytałam ze przy tych wysokich wartościach juz nie ma takich wysokich skoków jak na początku. Ona jednak oczekuje znaczącego wzrostu do 25000 - ja wiem, ze to niemożliwe...
A jeszcze 11 dni temu było wszystko ksiazkowo...jakie to niesprawiedliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
zarodek urósł z 1.8 do 2.9?? to centymetr przecież
 
Kazała mi leżeć, przestać czytać i myślec. Słyszała i widziała tętnienie - nie serce, tylko tętnienie. Twierdzi, ze zarodek bez szału, ale coś tam urósł - ja to odbieram jako pocieszanie, jestem realistka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja optymistką i wierzę, że może być dobrze.
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O nie... ;-( Strasznie mi przykro i tule Cię mocno. Kiedy teraz wizyta? Jest jeszcze szansa że maluszek da sobie radę, co mówił lekarz? :-(
 
Kazała mi leżeć, przestać czytać i myślec. Słyszała i widziała tętnienie - nie serce, tylko tętnienie. Twierdzi, ze zarodek bez szału, ale coś tam urósł - ja to odbieram jako pocieszanie, jestem realistka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To tak musisz zrobić, staraj się myśleć pozytywnie i staraj się leżeć. Kiedy teraz wizyta albo jakieś badanie? Może maluszek da jeszcze radę,trzeba być dobrej myśli! <przytul>
 
ile ty jesteś po transferze i ilodniowego zarodka??

Dziś jest 39 dpt, zarodek dwudniowy rozmrożony, ale nie dosyć ze nie podzielił sie to jeszcze blastomer jeden obumarł, wiec rokowania były słabe. Zagnieżdżenie było 17/18.06. wiec minął miesiąc...
Jestem załamana...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś jest 39 dpt, zarodek dwudniowy rozmrożony, ale nie dosyć ze nie podzielił sie to jeszcze blastomer jeden obumarł, wiec rokowania były słabe. Zagnieżdżenie było 17/18.06. wiec minął miesiąc...
Jestem załamana...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rety nie wiem co powiedzieć, zupełnie ;-( a teraz kiedy będziesz mogła powtórzyć badanie i sprawdzić czy się rozwija? Może to jakaś chwilowo komplikacja i Okruszek da sobie jeszcze radę! Musisz w to wierzyć
 
reklama
Dziś jest 39 dpt, zarodek dwudniowy rozmrożony, ale nie dosyć ze nie podzielił sie to jeszcze blastomer jeden obumarł, wiec rokowania były słabe. Zagnieżdżenie było 17/18.06. wiec minął miesiąc...
Jestem załamana...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może warto sprawdzić to u innego lekarza? Bo w sumie co teraz masz robić? Siedzieć i czekać. Sory ale irytują mnie tacy lekarze.
 
Do góry