reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaufałam lekarzowi, chyba wie co przepisuje i jakie ma działanie. ...ja nie konczylam medycyny i robilam co lekarz kaze....opłacało się. ..zrobisz jak uważasz a i tak życzę aby Ci się udało...:)
Ja też zaufałam lekarzowi jak[ pan karze tak pacjęt wykonuje] ale napewno w dobrej wierze bo przecież bez powodu by nam nie zapisywali , oni wiedzą co robić , A jak bym nie wzieła i by coś się stało to bym żałowała że przez to właśnie nieszczęsne relanium nie wyszło
 
reklama
Ja tez nie miałam wątpliwości czy wziąć relanium czy nie. Nikt nie karmi nas kokaina ani amfetamina, a leki które wypisuje się w klinikach mają na celu nas wyciszyć. Zresztą nikt nie zmusi pacjentki do przyjęcia leku, którego ona sama wziąć nie chce

[emoji127] 28.10.2017

Gdyby kokaina czy amfetamina czy jakimolwiek inny narkotyk byl w stanie zapewnic zajscie w ciaze to zaloze sie, ze masa z nas tutaj by sie nie zawahala i wziela. Ja bylabym pierwsza.
Co nie zmienia faktu, ze ani relanium ani nic innego na wlasna reke bym nie brala. Tylko zgodnie z zaleceniami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Można od razu przy następnym cyklu podchodzić do criotransferu doktor mi mówił że z medycznego punktu widzenia to nie ma znaczenia czy od razu przystąpisz do crio czy poczekasz jeden cykl;) ja osobiście potrzebuje odczekać ten jeden cykl żeby naładować baterię do dalszej walki i zaczynam w sierpniu

U mnie w klinice kaza odczekac miesiac zeby podejsc do kolejnego transferu :(
 
Dziewczynki ratuuunku!!!
Musiałam coś zrobić bo bym była chora....
na wtorek mam punkcję, dzisiaj standardowo wykupiłam reklamówkę leków, i dopiero w domu okazało się, że nie ma w niej Cetrotide 0,25 tego co codziennie rano o 7:00 biorę. Jutro gin mi kazał wziąć jeszcze rano a ja go nie ma...
Obdzwoniłam apteki i nie ma tego leku...
Jutro o 21:20 biorę już pregnyl czy w taki razie ten Cetrotide jutro rano będzie bardzo potrzebny, czy mogę się uspokoić???
 
Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn godzi się na relanium, przecież to bardzo silnie uzalezniajacy psychotrop. Relanium to nic innego jak diazepam a ten ma działanie narkotyczne. Ja podchodzę do invitro w invicta i o ile będę miała zalecenie by go brać od razu odmowie. Mam to opisane w papierach i ani myślę podpisywać zgody na tego typu leki. Jestem spokojna i niczym się nie denerwuje nie potrzebuje się tak truc, a gorzej bym się denerwowała gdyby ktoś zaczął mnie w jaki kolejek sposób przymuszac do zażywania tego typu leków.
Wydaje mi się, że on działa też rozkurczowo. Zresztą kilka dawek nie zaszkodzi. Sama, bez recepty, go sobie nie kupisz nawet jakbyś chciała..
 
Gdyby kokaina czy amfetamina czy jakimolwiek inny narkotyk byl w stanie zapewnic zajscie w ciaze to zaloze sie, ze masa z nas tutaj by sie nie zawahala i wziela. Ja bylabym pierwsza.
Co nie zmienia faktu, ze ani relanium ani nic innego na wlasna reke bym nie brala. Tylko zgodnie z zaleceniami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic dodać nic ująć

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry