reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn godzi się na relanium, przecież to bardzo silnie uzalezniajacy psychotrop. Relanium to nic innego jak diazepam a ten ma działanie narkotyczne. Ja podchodzę do invitro w invicta i o ile będę miała zalecenie by go brać od razu odmowie. Mam to opisane w papierach i ani myślę podpisywać zgody na tego typu leki. Jestem spokojna i niczym się nie denerwuje nie potrzebuje się tak truc, a gorzej bym się denerwowała gdyby ktoś zaczął mnie w jaki kolejek sposób przymuszac do zażywania tego typu leków.
Relanium jest po to aby zapobiec skurczom macicy. ...dodatkowo wycisza. ...
 
reklama
Relanium jest po to aby zapobiec skurczom macicy. ...dodatkowo wycisza. ...
Wiem o tym... ale nie zmienia to faktu ze to silny narkotyk. A jego działanie nigdy nie jest do końca przewidziane. Ja jestem absolutnie przeciwko takim lekom ( oczywiście w tym konkretnym przypadku , nie w przypadku ciężkich chorób psychicznych - bo właśnie do leczenia takich schorzeń służy ten lek )...ale to oczywiście jest tylko moje zdanie, każdy postępuje według swojego uznania :)
 
Wiem o tym... ale nie zmienia to faktu ze to silny narkotyk. A jego działanie nigdy nie jest do końca przewidziane. Ja jestem absolutnie przeciwko takim lekom ( oczywiście w tym konkretnym przypadku , nie w przypadku ciężkich chorób psychicznych - bo właśnie do leczenia takich schorzeń służy ten lek )...ale to oczywiście jest tylko moje zdanie, każdy postępuje według swojego uznania :)
Moim zdaniem lekarze wiedzą co robią i jeśli ma to zapobiec skurczom, to uważam, że powinno się go brać...przez te 3-4 dni się nie uzależnisz :)
 
Moim zdaniem lekarze wiedzą co robią i jeśli ma to zapobiec skurczom, to uważam, że powinno się go brać...przez te 3-4 dni się nie uzależnisz :)
Nigdzie nie znalazlam naukowego udowodnienia ze diazepam w jakikolwiek sposób wpływa na pozytywny wynik procedury... natomiast jest szereg informacji ze jest on przeznaczony głównie do leczenia zamkniętego ciężkich chorób psychicznych właśnie przez brak możliwości przewidzenia jego działania na poszczególne osoby , jedne prześpia całe 5 dni zażywania inne mogą latać z siekierą [emoji16] ( oczywiście pół żartem pół serio ), tak samo jak nie przewidzi się działania innych narkotyków nie dostępnych w aptece. Mi nie chodzi o uzależnienie tylko dziwi mnie to że kobiety godzą się na zażywanie narkotyku gdy im się mówi ze ma on znaczenie choć nie jest to udowodnione. To tak samo można zażyć amfetamine bo może pomóc. ..
 
Nigdzie nie znalazlam naukowego udowodnienia ze diazepam w jakikolwiek sposób wpływa na pozytywny wynik procedury... natomiast jest szereg informacji ze jest on przeznaczony głównie do leczenia zamkniętego ciężkich chorób psychicznych właśnie przez brak możliwości przewidzenia jego działania na poszczególne osoby , jedne przeświadczenie całe 5 dni zażywania inne mogą latać z siekierą [emoji16] ( oczywiście pół żartem pół serio ), tak samo jak nie przewidzi się działania innych narkotyków nie dostępnych w aptece. Mi nie chodzi o uzależnienie tylko dziwi mnie to że kobiety godzą się na zażywanie narkotyku gdy im się mówi ze ma on znaczenie choć nie jest to udowodnione. To tak samo można zażyć amfetamine bo może pomóc. ..
Zaufałam lekarzowi, chyba wie co przepisuje i jakie ma działanie. ...ja nie konczylam medycyny i robilam co lekarz kaze....opłacało się. ..zrobisz jak uważasz a i tak życzę aby Ci się udało...:)
 
Zaufałam lekarzowi, chyba wie co przepisuje i jakie ma działanie. ...ja nie konczylam medycyny i robilam co lekarz kaze....opłacało się. ..zrobisz jak uważasz a i tak życzę aby Ci się udało...:)
Ja tez nie miałam wątpliwości czy wziąć relanium czy nie. Nikt nie karmi nas kokaina ani amfetamina, a leki które wypisuje się w klinikach mają na celu nas wyciszyć. Zresztą nikt nie zmusi pacjentki do przyjęcia leku, którego ona sama wziąć nie chce

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn godzi się na relanium, przecież to bardzo silnie uzalezniajacy psychotrop. Relanium to nic innego jak diazepam a ten ma działanie narkotyczne. Ja podchodzę do invitro w invicta i o ile będę miała zalecenie by go brać od razu odmowie. Mam to opisane w papierach i ani myślę podpisywać zgody na tego typu leki. Jestem spokojna i niczym się nie denerwuje nie potrzebuje się tak truc, a gorzej bym się denerwowała gdyby ktoś zaczął mnie w jaki kolejek sposób przymuszac do zażywania tego typu leków.
Mi lakarz przepisał relanium w invikcie nie na uspokojenie tylko głównieżeby macica nie wypluła zarodków
 
reklama
Do góry