reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzoasia co to SIS?
Poprzednie polipy byly male bo chyba najwiekszy mial 7mm i one nie rosly dalej. Ten ma chyba 5x3mm tez jest maly. Normalnie nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko po histero mi znowu ten polip wyskoczyl..
Na mysl ze po tak dlugim oczekiwaniu nie dojdzie do transferu i znowu musze przylatywac do pl i wszystko organizowac na nowo az mi sie slabo robi[emoji17]
Link do: Badania USG » SIS, czyli Sonohisterografia

Tu masz szczegółowy opis badania :) No mnie też szlag trafia, tyle czekania i wszystko trzeba dopasowywać do tego, u mnie w pracy to nawet koleżanki swoje urlopy przestawiają jak trzeba, bo jest nas mało i nie może nie być 2 osób :(
 
Cześć dziewczyny... jestem tu nowa.. byl am na forum iui... jestem po trZeciej iui Czekam na wyniki ale czuje że się nie udało.. . Więc kolejny krok in vitro....... oby Nam się udało..... dajecie DziewcZyny nadzieję.... wszystkim gratuluję którym sie udało.. .a tym którym się nie udało trzymam kciuki... trzymajcie się głowa do góry i dalej walczymy....
 
Cześć dziewczyny... jestem tu nowa.. byl am na forum iui... jestem po trZeciej iui Czekam na wyniki ale czuje że się nie udało.. . Więc kolejny krok in vitro....... oby Nam się udało..... dajecie DziewcZyny nadzieję.... wszystkim gratuluję którym sie udało.. .a tym którym się nie udało trzymam kciuki... trzymajcie się głowa do góry i dalej walczymy....
Witaj! Kojarzę Cię, bo na początku roku też podczytywałam forum o IUI, bo sama podchodziłam 3 razy, ale się tam nie udzielałam... Smutne, że prawie wszystkie z was z tamtego czasu przechodzą na ten wątek...
Kiedy betujesz? Mam nadzieję, że nie będziesz musiała do nas dołączać na stałe, no chyba żeby nam pokibicować :D
 
Witaj! Kojarzę Cię, bo na początku roku też podczytywałam forum o IUI, bo sama podchodziłam 3 razy, ale się tam nie udzielałam... Smutne, że prawie wszystkie z was z tamtego czasu przechodzą na ten wątek
Kiedy betujesz? Mam nadzieję, że nie będziesz musiała do nas dołączać na stałe, no chyba żeby nam pokibicować :D


Betuje 13 lipca jeszcze niby troche czasu ale mam wszystkie objawy jak zawsze na @. Chyba ze się stanie cud no Szkoda myslalam ze Nam się uda i nie będzie potRzebne ivf Ale nie mieliśmy tyle szczęścia..... Trochę sie boję ze może sie nie udać Ale z drugiej strony myślę ze musi się udać MUSI
 
Ostatnia edycja:
Betuje 13 lipca jeszcze niby troche czasu ale mam wszystkie objawy jak zawsze na @. Chyba ze się stanie cud no Szkoda myslalam ze Nam się uda i nie będzie potRzebne ivf Ale nie mieliśmy tyle szczęścia..... Trochę sie boję ze może sie nie udać Ale z drugiej strony myślę ze musi się udać MUSI
Uda się na pewno, tylko trzeba niestety odnaleźć w sobie duuuże pokłady cierpliwości... Ja z IUI wiązałam ogromne nadzieje, bo wreszcie miałam wtedy konkretną lekarkę, cudowną kobietę i świetnego fachowca, ale i tak "dostałam w pysk" 3 razy i nie było sensu dalej czekać na cud... Musiałam zmienić klinikę i znowu zaczynać "od początku" - pierwsze podejście przebiegało książkowo, niestety do czasu aż powtórzyłam betę... Z IVF to jest tak, że do transferu można jeszcze niektóre rzeczy przewidzieć, potem to już tylko loteria... :( Ale trzeba być dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby 13 był dla Ciebie szczęśliwy i żebyś nie musiała przez to przechodzić :)
 
Betuje 13 lipca jeszcze niby troche czasu ale mam wszystkie objawy jak zawsze na @. Chyba ze się stanie cud no Szkoda myslalam ze Nam się uda i nie będzie potRzebne ivf Ale nie mieliśmy tyle szczęścia..... Trochę sie boję ze może sie nie udać Ale z drugiej strony myślę ze musi się udać MUSI
Sama wiesz po moich objawach. ....że zwiastowaly coś wspaniałego! !!Objawy typowo okresowe. ....:)Także glowa do góry!
 
reklama
Do góry