reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, dziękuję za odpowiedź:-) !!! czy mogę zapytać czy udało się od razu przy drugim transferze? Możesz coś więcej napisać o tym badaniu kurczliwości macicy i kroplówce? Lekarz mi o tym nie mówił (ja się lecze w Invimedzie w Warszawie) a jestem gotowa podjąć wszelkie możliwe kroki aby tylko nie doprowadzić do kolejnej ciąży pozamaciznej :-(
Priv [emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i przyszedł @, zawsze jakoś tak smutno, a jeszcze tak chlusnęła odrazu jak nigdy, czy po sztucznym cyklu przy transferze i negatywnym wyniku tez miałyście tak obfity okres odrazu?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie po trzech dniach pojawila sie tez taka jak nigdy w obfitosci i bolesnosci :(
 
Dziewczny zaczelam dzisiaj pierwsza stymulacje ale mam do Was pytanie. W marcu mialam histeroskopie gdzie usunieto mi 3 male polipy endometrialne. Na usgw czerwcu lekarz vos widzial i mowil ze przypuszcza ze to polip. Rozumiem ze jezeli na usg w przyszlym tyg bedzie widiczny to punkcje moga zrobic ale zarodka nie podadza tak? I stad moje pytanie ile po histeroskopii (bo chcialabym jak najszybciej ja zrobic) moge zabrac zarodek? Czy po puncji moga mi zrobic histeroskopie? Lub ile dni przerwy musi byc?
 
Dziewczny zaczelam dzisiaj pierwsza stymulacje ale mam do Was pytanie. W marcu mialam histeroskopie gdzie usunieto mi 3 male polipy endometrialne. Na usgw czerwcu lekarz vos widzial i mowil ze przypuszcza ze to polip. Rozumiem ze jezeli na usg w przyszlym tyg bedzie widiczny to punkcje moga zrobic ale zarodka nie podadza tak? I stad moje pytanie ile po histeroskopii (bo chcialabym jak najszybciej ja zrobic) moge zabrac zarodek? Czy po puncji moga mi zrobic histeroskopie? Lub ile dni przerwy musi byc?

Nie wiem jak jest z polipami, ale cysty endometrialne (do pewnego rozmiaru) nie przeszkadzaja w transferze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczny zaczelam dzisiaj pierwsza stymulacje ale mam do Was pytanie. W marcu mialam histeroskopie gdzie usunieto mi 3 male polipy endometrialne. Na usgw czerwcu lekarz vos widzial i mowil ze przypuszcza ze to polip. Rozumiem ze jezeli na usg w przyszlym tyg bedzie widiczny to punkcje moga zrobic ale zarodka nie podadza tak? I stad moje pytanie ile po histeroskopii (bo chcialabym jak najszybciej ja zrobic) moge zabrac zarodek? Czy po puncji moga mi zrobic histeroskopie? Lub ile dni przerwy musi byc?
Z tego co mi wiadomo to histeroskopię powinno się robić w pierwszej połowie cyklu po krwawieniu ale dopytaj lekarza - może da się zrobić jeszcze po punkcji. Myślę, że nie ma przeciwwskazań do transferu w następnym cyklu po histero. A teraz przy stymulacji nie można zrobić np SIS? Od razu byłoby wiadomo czy jest polip czy go nie ma
 
Dziewczny zaczelam dzisiaj pierwsza stymulacje ale mam do Was pytanie. W marcu mialam histeroskopie gdzie usunieto mi 3 male polipy endometrialne. Na usgw czerwcu lekarz vos widzial i mowil ze przypuszcza ze to polip. Rozumiem ze jezeli na usg w przyszlym tyg bedzie widiczny to punkcje moga zrobic ale zarodka nie podadza tak? I stad moje pytanie ile po histeroskopii (bo chcialabym jak najszybciej ja zrobic) moge zabrac zarodek? Czy po puncji moga mi zrobic histeroskopie? Lub ile dni przerwy musi byc?
Ja miałam histeroskopie zaraz po @, odczekałam okres około 4 tyg razem z wynikami szłam do ginekologa żeby sprawdzić czy jest wszystko OK i jak było w porządku to przygotowywanie się do transferu,ale bynajmniej moja gin kazała poumawiać się na usunięcia polipów i mięśniaka i dopiero transfer. A jestem już w trakcie brania leków do transferu.A po histeroskopiI i laparoskopii jestem 2 miesiące
 
Z tego co mi wiadomo to histeroskopię powinno się robić w pierwszej połowie cyklu po krwawieniu ale dopytaj lekarza - może da się zrobić jeszcze po punkcji. Myślę, że nie ma przeciwwskazań do transferu w następnym cyklu po histero. A teraz przy stymulacji nie można zrobić np SIS? Od razu byłoby wiadomo czy jest polip czy go nie ma
Dzoasia co to SIS?
Poprzednie polipy byly male bo chyba najwiekszy mial 7mm i one nie rosly dalej. Ten ma chyba 5x3mm tez jest maly. Normalnie nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko po histero mi znowu ten polip wyskoczyl..
Na mysl ze po tak dlugim oczekiwaniu nie dojdzie do transferu i znowu musze przylatywac do pl i wszystko organizowac na nowo az mi sie slabo robi[emoji17]
 
reklama
Dzoasia co to SIS?
Poprzednie polipy byly male bo chyba najwiekszy mial 7mm i one nie rosly dalej. Ten ma chyba 5x3mm tez jest maly. Normalnie nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko po histero mi znowu ten polip wyskoczyl..
Na mysl ze po tak dlugim oczekiwaniu nie dojdzie do transferu i znowu musze przylatywac do pl i wszystko organizowac na nowo az mi sie slabo robi[emoji17]
Ja polipa miałam usuwanego w lutym ale nie miałam histeroskopi tylko znieczulenie byłąm świadoma i po 30 min do domu.Odczekałam 2 niecałe miesiące i znowu polip i mięśniak i tym razem miałam już pobyt w szpitalu (laparoskopie i histeroskopie) więc u mnie w ciągu 2 miesięcy też 2 razy miałam usuwane polipy
 
Do góry