reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

1497339629-aaaaaa.jpeg
przedstawiam wam mojego małego łobuza [emoji7]serduszka jeszcze nie słyszałam ale lekarz mówi ze za tydzień już będzie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ahh piękny okruszek!
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:

Gratuluje [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystkim którym się udało bardzo gratuluję. Czytam was codziennie ale nie mam co pisać. Za wszelkie trzymam kciuki.
Współczuję tym którym się nie udało :(
Zdjęcia z usg są wzruszające i piękne tak bardzo bym chciała niedługo sama to przeżyć. Ja niestety dalej walczy z torbielka i kolejne dni na antykoncepcyjnych... Może lipiec będzie szczęśliwy dla mnie.
Buziaczki dla was
 
tsh masz wysokie. masz jakis leki na obnizenie?

Tak biore na przemian 100 ze 125, w dniu badania nie wzięłam rano dawki, mam nadzieje ze jak teraz przez 4 dni pobiorę 125 i pójdę na badanie bo normalnym zażyciu dawki porannej bezie dobrze. Ogólnie nie mam tarczycy bo mam wycięta. Przez ostatni czas wahała mi sie miedzy 1-2. A teraz takie klocki. Ale podobno to przez 1 dzień może sie zmienić wiec mam nadzieje. Co innego mi pozostaje jak mieć po prostu nadzieje [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny kochane, pomóżcie!
Wczoraj miałam punkcję jajników. Dostałam informację,że 6 komórek zapłodniło się ładnie i transfer ma być już jutro (czwartek jest wolny). Czy któraś z Was miała podawane tak młode kropki? Boję się,że górę na wszystkim bierze wolny dzień, a nie dobro moich maluchów...
 
Do góry