reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po punkcji Dziewczynki :) wszystko ok, rzeczywiście idzie się spać na fotelu ginekologicznym a budzi się na łóżeczku..., jestem pełna nadziei (jak zwykle zresztą ;) )
z tych moich pięknych 6 pęcherzyków wyszły tylko (albo aż) 3 jajeczka, bo reszta puściochy się okazały (łobuzy:p ) Jutro mam się odezwać czy się zapłodniły (nie widzę innego wyjścia) tylko jak IM idzie, itd :D
Transfer na pon 12-06 na 13:10 :D
Super, że masz taki dobry humor. Jajka zapładniajcie się i ładnie rozwijajcie!!!!

No i ... wpisz się w kalendarz z transferem :)
 
Cześć dziewczyny! Czytam Was już jakiś czas i stwierdziłam że pora się uaktywnić.
Po krótce coś o naszej drodze ... Ponad 3 lata starań i jedno wielkie NIC ! Na początku roku namówiłam męża na konsultacje specjalistyczne no bo ... wszyscy mają już komplet w domu a my nadal sami... Pierwsza klinika porażka... Jeśli chodzi o mnie to jedynie Monitoring cyklu podstawowe badania . mąż niestety stwierdzono azoospermie.. Diagnoza potwierdzona co robić dalej ? Decyzja lekarza zajmiemy się mężem a panią zajmiemy się później .. Mąż dostał magiczne tabletki i nic ... Postanowiliśmy skonsultować się z innym urologiem .. Diagnoza .. Wszystko powinno być ok ... Więc? Czemu nadal nie ma Ani jednego plemnika?
W marcu kolejna zmiana kliniki .. Wielkie zdziwienie... Czemu nic z panią nie robili ?
Kolejna seria badań moja i męża ... Diagnoza ja zespół policystycznych jajników mąż azospermia przyczyny nie da się określić ..
Planowo 11 czerwca zaczynam stymulacje i zobaczymy co dalej ... Planowana w dniu mojej punkcji biopsja jąder . zobaczymy co wyjdzie . oby znaleźli kilku mocarzy
To tyle o mnie ! Dzięki Wam poszerzam swoją wiedzę i zmieniam swoje nastawienie na pozytywne
Gratuluję wszystkim mamusia i trzymam kciuki za wszystkie te którym los znowu dał po dupie!!
Niech moc będzie z nami !!!
Witaj tamiza!!! Dobrze, że się odzywasz. Cieszymy się, że grupa nam rośnie :) jak czytasz kalendarz znasz - dopisz się, będziemy kciuki trzymać.
 
dziewczyny, czy ja wam pisałam, że od poniedziałku potrzebuję zastępstwa na 3 tyg z kalendarzem bo wyjeżdżam i nie będę mogła się tym zająć?
Nie pamiętam czy ktoś się zgłosił. Ktoś coś???
 
Dziewczyny ratunku:-( obudziłam się z przeziebionym pecherzem -nie wiem jak i gdzie...wczoraj wszystko było dobrze, w nocy ciepło, nic nie rozumiem. Jak mogę sobie pomóc?
Mnie pęcherz boli od tygodnia, znaczy bolał 2 dni, teraz pobolewa. Lekarz z kliniki pozwlił mi tlyko żurawinę w tabltkach 3 razy dziennie po 2. Pomaga, ale trzeba uważać, bo jak tylko trochę znów cię zawieje wraca... :(
 
Mnie pęcherz boli od tygodnia, znaczy bolał 2 dni, teraz pobolewa. Lekarz z kliniki pozwlił mi tlyko żurawinę w tabltkach 3 razy dziennie po 2. Pomaga, ale trzeba uważać, bo jak tylko trochę znów cię zawieje wraca... :(
Polece zaraz do apteki, dzieki... kurna człowiek się szczypie, uważa na siebie, zeby nie było żadnych niespodzianek, opóźnień z tymi naszymi programami a tu się zawsze coś przypałęta...
 
Polece zaraz do apteki, dzieki... kurna człowiek się szczypie, uważa na siebie, zeby nie było żadnych niespodzianek, opóźnień z tymi naszymi programami a tu się zawsze coś przypałęta...
Cappy, tylko aj nie ogarnełam czy ty juz w ciąży czy jeszcze chwila, ja już w ciązy i dlatego nie moge furaginy, ale jesli ty jestes przed transferem raczej możesz furagine.
 
Lekarz mowil ze wystarczy od transferu ale ja wezme juz wczesniej :) i tak juz jak od 5 dni nie biore acardu to wczoraj nie mialy mi jak krwi pobrac bo nic nie chcialo leciec wiec mam poklute rece w 5 miejscach :)
Aż tak? O rany, no właśnie te częste klucia tez powodują zrosty. Mi w diagnostyce ostatnio kobietka z dłoni pobierał

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Polece zaraz do apteki, dzieki... kurna człowiek się szczypie, uważa na siebie, zeby nie było żadnych niespodzianek, opóźnień z tymi naszymi programami a tu się zawsze coś przypałęta...
Ja w szpitalu na nerki dostaje 3× dziennie urosept. Jestem w 16 tygodniu. Więc jakby coś urosept jest bezpieczny[emoji5]
 
Do góry