reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymaj trzymaj [emoji110] Twoj maluszek ale już duży a raczej duza [emoji7] a brzuszek juz widac czy nadal nic? To ja tak samo brak ochoty na cokolwiek, nie moge zniesc zapachu smazonego miesa [emoji37] to teraz na jakis ciuszek dla malutkiej sie skusisz? [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Brzuchol odstaje, sporo urosl przez ostatnie 2 tyg. A wybor ciuchowy tak duzy, ze nie wiem na co sie zdecydowac [emoji848] ale jak mnie cos powali to oczywiscie kupie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Okłady z octu? Czego ja się dowiaduje? Pomaga to ? Z nornalnego spirytusowego? Ja od tygodnia. Normalnie dziś to już same łzy mi leciały. Po paracetamolu żadnej ulgi. Użyłam jakiś sztyft, mentolowy, bez zmian.
Dajcie mi znać dziewczyny jak macie jakieś sposoby na to .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem wrażliwa na zmiany pogody i jak idzie jakiś gwałtowny niż to mózg dosłownie odkleja mi się od czachy. Nie wiem jak z tymi migrenami z ciąży ale mi zazwyczaj bardzo pomaga ciepła kąpiel i leżę z głową zanurzoną w wodzie, lekko odchyloną do tyłu i tak, żeby mi woda zatkała uszy. Nie wiem czy to jakoś wyrównuje ciśnienie czy o co chodzi ale często pomaga.
 
1496777906-aaaaaa.jpeg
nasz bejbik [emoji171] wszystko ok ma 2.25[emoji7]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Ale fajniuchi !!!
 
Doczytałam Was:) Cieszę się z pozytywnych wiadomości i gratuluję!
Dziewczyny dziś dziś 9dpt beta 7,73. Dla przypomnienia w piątek 10,76, wczoraj 12,01. Już się pogodziłam z myślą, że się nie udało i nawet trochę się ucieszyłam widząc dziś ten spadek, przynajmniej nie trzeba będzie robić żadnych zabiegów i czekać w nieskończoność... ALE dzwoniłam do kliniki i kazali mi brać leki do piątku "bo lekarz, który przeprowadzał transfer w zaleceniach napisał, że weryfikacja ma być 14 dni po". Wczoraj pielęgniarka/położna z którą rozmawiałam kazała powtórzyć dzisiaj i zadzwonić, a one skonsultują to z moim lekarzem prowadzącym... Bez sensu, co nie? Raczej odstawię leki, najwyżej będę mówić, że okres dostałam wcześniej. Jakiś totalny burdel...
 
Doczytałam Was:) Cieszę się z pozytywnych wiadomości i gratuluję!
Dziewczyny dziś dziś 9dpt beta 7,73. Dla przypomnienia w piątek 10,76, wczoraj 12,01. Już się pogodziłam z myślą, że się nie udało i nawet trochę się ucieszyłam widząc dziś ten spadek, przynajmniej nie trzeba będzie robić żadnych zabiegów i czekać w nieskończoność... ALE dzwoniłam do kliniki i kazali mi brać leki do piątku "bo lekarz, który przeprowadzał transfer w zaleceniach napisał, że weryfikacja ma być 14 dni po". Wczoraj pielęgniarka/położna z którą rozmawiałam kazała powtórzyć dzisiaj i zadzwonić, a one skonsultują to z moim lekarzem prowadzącym... Bez sensu, co nie? Raczej odstawię leki, najwyżej będę mówić, że okres dostałam wcześniej. Jakiś totalny burdel...
Super ze widzisz pozytywy. Tez myślę, że na siłę nie ma co ciągnąć a z drugiej strony trzeba słuchać lekarzy [emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ja dołączam do dziewczyn z mdlosciami :/. Przed chwila zjadłam kanapkę z ogórkiem kiszonym i trochę mi sie lepiej zrobiło. Zobaczę czy zaraz nie zapłacę za to zgaga ;). Gdzieś w połowie pracy czuje sie juz jak zombie i najchętniej zaszylabym sie gdzieś na jakaś drzemkę.
Dziewczyny, trzymam kciuki za udane stymulacje, piękne jaja :), kolorowe sny podczas punkcji a potem niech Wam sie mnożą komóreczki i niech beda z tego dzieci :D. Koleżankom z kropkami jak najmniej mdłości i duzo energii!
 
Ja dołączam do dziewczyn z mdlosciami :/. Przed chwila zjadłam kanapkę z ogórkiem kiszonym i trochę mi sie lepiej zrobiło. Zobaczę czy zaraz nie zapłacę za to zgaga ;). Gdzieś w połowie pracy czuje sie juz jak zombie i najchętniej zaszylabym sie gdzieś na jakaś drzemkę.
Dziewczyny, trzymam kciuki za udane stymulacje, piękne jaja :), kolorowe sny podczas punkcji a potem niech Wam sie mnożą komóreczki i niech beda z tego dzieci :D. Koleżankom z kropkami jak najmniej mdłości i duzo energii!
Na zgage szklanka mleka!

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry