reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A no tak, bo Ty też INVICTA przecież tak jak ja :D:D:D
i betujemy dzień po sobie :D:D:D

Samopoczucie fajne, ciekawe....a przy moim charakterku "adhd" to w ogóle się doczekać nie mogę :D
pewnie zasnąć nie będę mogła, kurcze ile emocji :D:D:D
jak jutro wrócę to od razu dam Ci znać co i jak :D:D:D
 
Moje maleństwo ma już 4,5cm... Skakało jak szalone jak je mamusia podglądała. Śliczności moje!!!!
Próbowałam się zapisać do lekarzy których poleciła mi moją dr na pappa i usg genetyczne ale trzeba czekać prawie 3 tygodnie. Będę miała 24.06 tj 13t2d... Czyli ok, nie!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
A no tak, bo Ty też INVICTA przecież tak jak ja :D:D:D
i betujemy dzień po sobie :D:D:D

Samopoczucie fajne, ciekawe....a przy moim charakterku "adhd" to w ogóle się doczekać nie mogę :D
pewnie zasnąć nie będę mogła, kurcze ile emocji :D:D:D
jak jutro wrócę to od razu dam Ci znać co i jak :D:D:D

Heh, a ja troszkę mam stresa, ale tak dłuuugo na to czekałam, że wytrzymam.
Ile masz jajeczek?
 
Ewa, i in e dziewczyny które miewaja migreny. Od tygodnia nieprzerwanie boli mnie Głowa, ciągle z prawej strony , oko, szczeka aż, w niedzielę było trochę lepiej, a od poniedziałku znowu zaczęło, tym razem głównie lewa, aż do karku schodzi. Oczywiście wszystko musi być cicho, najlepiej szeptem, światło mi nie przeszkadza za bardzo. Paracetamol Nie pomaga. To migrena czy poprostu ból głowy ? Ja wytrzymać już nie moge. Nie do życia jestem.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Migrena trzeba przelezec w ciemnym cichym pokoju z zimnym układem na głowie dużo pić ( ja miałam kubek zamykany że słomka co nie trzeba było głowy podnosić) do tego 3x1 paracetamol I jak nie daje rady do dodać pyralgine ( ja nolotil) i swierze powietrze i czekać :eek: mnie po 48 h przechodzi na 24h i znów łapie na 48 h ...... narazie głowa dała spokój
 
Moje maleństwo ma już 4,5cm... Skakało jak szalone jak je mamusia podglądała. Śliczności moje!!!!
Próbowałam się zapisać do lekarzy których poleciła mi moją dr na pappa i usg genetyczne ale trzeba czekać prawie 3 tygodnie. Będę miała 24.06 tj 13t2d... Czyli ok, nie!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Super :-) a jak sie czujesz? Ja mam 12.06 prenatalne

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry