reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś zaczął się nowy dzień. Lepszy dzień. Podniosłam się po wczorajszej porażce na trzeźwo myśląc, że nic mnie nie powstrzyma aby spełniać nasze Marzenie. Tak więc tel do Pani embriolog wykonany kazała odstawić leki i jak najszybciej umówić się na wizytę do doktorka zanim zacznie się miesiączka to jeszcze w tym cyklu podejdę do kolejnego transferku. Dużo ciepłych słów od niej usłyszałam, że to nie moja wina, że 50% przypadków nie udaje się bo organizm odrzuca zarodek jako intruza, a kolejne 50% nie jest im znane. Żebym się nie poddawala. Więc się nie poddaje idę w czwartek do doktorka i działamy dalej. W kobietach siła [emoji106][emoji111]️[emoji108]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
I o to wlasnie chodzi :-) super nastawienie!
 
reklama
WOW, a tak niedawno do nas dołączałaś :D:D:D który tydzień, na kiedy termin??
tydzień siódmy, transfer miałam 6 maja ,4 dniowego zarodka. Dołączyłam od razu po transferze, szukałam wsparcia, było to moje drugie podejmie wraz ze stymulacją, bo po pierwszym nie zostało mroziaczków i tak bardzo się martwiłam bo dopadła mnie kolka nerkowa i brałam antybiotyki. Termin gdzieś w lutym, ale na razie nie wiadomo jeszcze, następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy juz wyznaczą termin.
 
tydzień siódmy, transfer miałam 6 maja ,4 dniowego zarodka. Dołączyłam od razu po transferze, szukałam wsparcia, było to moje drugie podejmie wraz ze stymulacją, bo po pierwszym nie zostało mroziaczków i tak bardzo się martwiłam bo dopadła mnie kolka nerkowa i brałam antybiotyki. Termin gdzieś w lutym, ale na razie nie wiadomo jeszcze, następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy juz wyznaczą termin.
Pamiętam pamiętam :) Niedawno dołączyłaś a już takie rezultaty. Tak się bałaś :) Super, podwójnie ci się poszczęściło :)
 
Witajcie po dluzszej przerwie, gratuluje sukcesow [emoji1303] i przykro mi z powodu porazek ☹️
Ja dzisiaj bylam na drugim prenatalnym. Bobasek ma 17cm i wszystko idzie jak nalezy. Wierci sie niesamowicie i prawdopodobnie bedzie dziewczyna. Wypina sie pupka wiec na 100% nie mozna stwierdzic, moze na nastepnej wizycie sie uda za 2 tyg [emoji846] pozdrawiam Was wszystkie [emoji1384]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tydzień siódmy, transfer miałam 6 maja ,4 dniowego zarodka. Dołączyłam od razu po transferze, szukałam wsparcia, było to moje drugie podejmie wraz ze stymulacją, bo po pierwszym nie zostało mroziaczków i tak bardzo się martwiłam bo dopadła mnie kolka nerkowa i brałam antybiotyki. Termin gdzieś w lutym, ale na razie nie wiadomo jeszcze, następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy juz wyznaczą termin.
Fajnie. Życzę wszystkiego dobrego na najblizsze miesiace.
Moj transfer byl 2 maja... 3dniowego... niestety zostal juz tylko żal i smutek po niepowodzeniu :-(
 
reklama
Witajcie po dluzszej przerwie, gratuluje sukcesow [emoji1303] i przykro mi z powodu porazek ☹️
Ja dzisiaj bylam na drugim prenatalnym. Bobasek ma 17cm i wszystko idzie jak nalezy. Wierci sie niesamowicie i prawdopodobnie bedzie dziewczyna. Wypina sie pupka wiec na 100% nie mozna stwierdzic, moze na nastepnej wizycie sie uda za 2 tyg [emoji846] pozdrawiam Was wszystkie [emoji1384]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to juz olbrzym ;-)
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i malenstwa :-)
 
Do góry