reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie. Pytam w imieniu kolezanki bo ja juz nie pamietam. Ja do crio bralam tylko estrofem i mialam 5 dni przed transferem przestac bo endometrium bylo ok. Kolezanka ma brac do transferu luteine viagre i estrofem. I pyta sie czy to dobrze i czy to normalne ze tak dlugo. I czy w dniu transferu tez to wszystko zaaplikowac czy przed transferem nic nie brac. Moze bedzie wiedziec bo ja mialam inna sytuacje
 
reklama
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

No i widzisz jaki mamy cudowny dzień Mamy Ty niedowiarku!!! Porządny kopniak Ci się należy . Super cieszę się bardzo [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Pytam w imieniu kolezanki bo ja juz nie pamietam. Ja do crio bralam tylko estrofem i mialam 5 dni przed transferem przestac bo endometrium bylo ok. Kolezanka ma brac do transferu luteine viagre i estrofem. I pyta sie czy to dobrze i czy to normalne ze tak dlugo. I czy w dniu transferu tez to wszystko zaaplikowac czy przed transferem nic nie brac. Moze bedzie wiedziec bo ja mialam inna sytuacje

Ja mam wszystko brac do dnia testu ciazowego, a potem nie wiem. W dniu transferu tez bralam, lacznie z luteina dopochwowo.
 
Jestem taka szczęśliwa [emoji16] dzięki za wsparcie dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dream! Gratulacje!!!!
Dziewczyny ja tez dzisiaj dostałam najpiękniejszy prezent na Dzień Matki - serduszko :).
Nawet nie spodziewałam sie, ze juz bedzie bo to pierwsze USG wiec z tego wszystkiego aż mi łzy poleciały na fotelu :p.
To 6 tc i 2 dzień i teraz nie wiem czy dzielić sie wiadomością z rodzicami czy jeszcze powstrzymać.
 
Dziewczyny jeżeli opanowałam przestymulowanie, to czy to oznacza, że transfer się nie przyjął? Nie czuje żadnych objawów ... dzisiaj 9 dpt [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dream! Gratulacje!!!!
Dziewczyny ja tez dzisiaj dostałam najpiękniejszy prezent na Dzień Matki - serduszko :).
Nawet nie spodziewałam sie, ze juz bedzie bo to pierwsze USG wiec z tego wszystkiego aż mi łzy poleciały na fotelu :p.
To 6 tc i 2 dzień i teraz nie wiem czy dzielić sie wiadomością z rodzicami czy jeszcze powstrzymać.

Cudownie [emoji173]️Ja bym powiedziała dzisiaj jak wyjdzie z krwi to powiem Mamie chyba nie ma piękniejszego prezentu [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dream! Gratulacje!!!!
Dziewczyny ja tez dzisiaj dostałam najpiękniejszy prezent na Dzień Matki - serduszko :).
Nawet nie spodziewałam sie, ze juz bedzie bo to pierwsze USG wiec z tego wszystkiego aż mi łzy poleciały na fotelu :p.
To 6 tc i 2 dzień i teraz nie wiem czy dzielić sie wiadomością z rodzicami czy jeszcze powstrzymać.
Który dpt Milky?
 
reklama
Do góry