reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Uwaga, uwaga!! Ogłoszenie organizacyjne!!!
Dziewczyny!!!

Poprosiłam o rozdzielenie nas z dziewczynami z inseminacji, nie dlatego że ich nie lubię (bo bardzo im kibicuję skrycie je podczytując). Chciałabym jednak trochę rozwinąć nasz kącik IVFowy nie spamując jednocześnie dziewczyn po iui.

Pierwszym nowym wątkiem, który dodałam jest instrukcja do kalendarza razem z linkiem, żeby zawsze była pod ręką i nie trzeba było jej szukać: Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać

Kolejną sprawą, jaką chciałabym zrobić, to poczytać skarbnicę wiedzy jaką zgromadziła AnneMarie w jednej z grup i co jakiś czas przenosić po jednym, czy dwa artykuły tu na forum. Kilka przeczytałam - to naprawdę jest ogrom wiedzy w pigułce (dość dużej, ale jednak). @annemarie potwierdź mi proszę, czy się zgadzasz. Oczywiście będę sygnować wszystkie artykuły twoim nickiem.

Teraz pytanie do was, co jeszcze chciałybyście dodać do naszego forum, żeby wszystkim łatwiej i przyjemniej się z niego korzystało??
Ja bym chciała same pozytywne bety;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki
Dziewczyny My już wracamy
emoji7.png
emoji7.png
Embriolog powiedziała ze maluszek zaraz po rozmnożeniu przebił się przez otoczkę i dla niej jest idealny . Ogólnie cudowna kobieta a jak na koniec mnie pogłaskała po brzuszku to łzy mi poleciały. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu sie udało !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOT
Jestem zdezorientowana tak przeczytam artykuły odnośnie ciąży po ivf a w szczególności bliźniaczej to wszędzie trąbią ze jest to mega niebezpieczne wady wrodzone tych dzieciaków i możliwe komplikacje ... nadciśnienie cukrzyca , okropieństwo mam do siebie mega pretensje ze nie pomyślałam i nie sprawdziłam Wcześniej tych wszystkich informacji jestem załamana nie chce bliźniaków , wiem kochane jak bolą starania ja was rozumiem życzę wam z całego serca samych pozytywnych testow ale tylko ze zdrowymi dzieciaczkami w zdrowych ciążach! Żebyście się czuły bezpiecznie ! teraz mam przeczucie ze tak bardzo chciałam ze aż wyrządziłam sobie większa krzywdę niż szczęście , panikuje wiem ale boje się , żeby tylko było żeby się udało a konsekwencje ... nie wiem co miałam w głowie ...
Dzieci z wadami wrodzonymi rodza sie i z in vitro i z ciaz naturalnych.Szpitale sa pelne chorych bezbronnych dzieciaczkow ale nie ma to nic wspolnego tylko.dlatego ze jest splodzone droga pozaustrojowa.Lekarze przestrzegaja zarowno w Polsce jak i za granica ze blizniacze ciaze sa bardziej ryzykowne dlatego mlodym starajacym matka dobrze rokujacym wrecz odradzaja przyjecia dwuch embrionow zeby uniknac ciazy blizniaczej.Nikt tego nigdy nie ukrywal popristu tak wynika z statystyk ogolnych wliczajac poczecia blizniat naturalnymi metodami.Przepraszam ale twoj wpis byl poprostu niedojrzały i nie powinien znalezc sie w tej grupie.W polsce jest za duza nagonka na in vitro i wszedzie mozna znalezc wpisy rodem ze sredniowiecza,szkoda naprawde bo tak Piekny kraj jak nasza ojczyzna zamiast przec do przodu to z niektorymi.sprawami sie cofa.
 
Czy oprócz Intralipidu coś bierzesz? I jak wysokie miałaś NK?

Jestem już po leczeniu immunosupresyjnym przez dwa tygodnie Metypred +Equoral+Ranigast+Azatiopryna , miałam tez jeden wlew z intralipidu drugi przed transferem . Teraz przyjmuje Encorton Fraxiparine Duphaston Lutaine Acard Progynowe 21 Euthyrox 100 Fembion 1 i wit D i Prolutex Nk miałam 23 %


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po leczeniu immunosupresyjnym przez dwa tygodnie Metypred +Equoral+Ranigast+Azatiopryna , miałam tez jeden wlew z intralipidu drugi przed transferem . Teraz przyjmuje Encorton Fraxiparine Duphaston Lutaine Acard Progynowe 21 Euthyrox 100 Fembion 1 i wit D i Prolutex Nk miałam 23 %


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sporo tych leków!! Powodzenia :-)
 
Lekarz mówił, że jest dużo małych, które pewnie w większości będą puste do pobrania na wczoraj miałam 7-8,ale mówił że wszystko się okaże jutro. Mam nadzieję, że przeżyje i przestaje czytać te głupoty w internecie bo zaczynam Panikowac.


Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorzej to czytać głupoty w internecie. Szkoda że nie znałam tego forum przed moim pierwszym podejściem... Mniej byłoby stresu...
Ale wiem też, że trudno się opanować i czyta się byle co!!! :-)
 
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Moja punkcja przebiegła bardzo dobrze-wyspałam się i nic mnie nie bolało. Następnego dnia byłam w pracy. Miałam zaparcia. Transfer był na cyklu sztucznym.
 
Łatwiej chyba odesłać do słownika po in vitro niż robić nowy miejsce gdzie to jest. Tak mi się wydaje
Owszem, ale chcialam to.tez troche poukladac. Jak nie wyjdzie to skasuje i zrobie ro inaczej. Ewunka jesli masz jakis pomysl zeby ulepszyc to daj znac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry