reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziś powtarzałam bete bo dr mi kazała żeby zrobić i wysłać jej SMS i wyszła 25758 a w sobotę była 11877. Przyrost jest mniejszy niż wcześniej zawsze był. Napisałam SMS do mojej dr ale nie odpisuje. Boże czemu tak mało przyrosła!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przy takich wartosciach to nie przyrasta juz ani o 100 ani 80%
Tylko o mniej. Nie martw sie bo wszystko jest ok. Kak strasznie sie martwisz to skorzystaj z kalkulatora przyrostu bety ale jest dobrze
 
reklama
Ja nie podpowiem ci co z pgs, ale wiem co czujesz. Ja trafilam na forum jak nie moglam sie pozbierac po info o hiperce, ale glownie dlatego, ze z 5 ladnie zaplodnionych jajek zostaly 2... czulam sie jakbym stracila swoje dzieci... strasznie sie czulam, nie moglam sie pozbierac, bylam w.szoku...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie co jest najgorsze? Ja juz kupowalam malutkie ubranka, kocyki, smoczki... bedac w sklepie dla maluchow choć przez chwile moglam poczuc sie jak normalna kobieta ktora bedzie mama... nie robcie sobie tego, teraz zostalo mi to wszystko co kupilam i oddam chyba do domu samotnej matki...
 
Po 1 sprawdz w kalkulatorze, po 2 przy takich wartosciach przyrosty juz nie sa takie duze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg kalkulatora niby jest w normie ale wynosi 67% w ciągu 48 h a przyrost od czwartku do soboty był 130 %...
No właśnie czy to prawda że beta zwalnia przy takich wartościach!? Kurde i ta dr kazała mi zrobić a teraz się nie odzywa... A ja w stresie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana przy takich wartosciach to nie przyrasta juz ani o 100 ani 80%
Tylko o mniej. Nie martw sie bo wszystko jest ok. Kak strasznie sie martwisz to skorzystaj z kalkulatora przyrostu bety ale jest dobrze
No właśnie kochana czytałam twój post z początku twojej ciąży i miał nadzieję że ty się odezwiesz bo ty też tak miałaś prawda!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dz
Przeszłam 4 poronienia ciąż naturalnych, zarodki nigdy nie były badane po poronieniu bo i nigdy nie byłam czyszczona. Pgs robiłam w invicta gdansk u dr. Hajdusianka

[emoji127] 28.10.2017
przede wszystkim z calego serca gratuluje szczescia ktore nosisz pod serduszkiem i sily zeby to wszystko znieść i nie stracic wiary. :* a co pokazuje wynik pgs? Plec plus to czy zarodek np nie ma konkretnych chorob genetycznych?
 
Ale jestes w ciazy i to za poerwszym razem. Ja nie narzekam. Ivf kosztuje. Wole klinike gdzie robia duzo zabiegow, bo maja doswiadczenie.
Wolalabys bardziej kameralnie ale 3.razy to przechodzic? Sorry ale nie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia u mnie trudno przesądzać, ale mam nadzieję, że ciąża się utrzyma. To pierwsze podejście. Kasa oczywiście, ale opieka wzorowa, informacje na bieżąco, stały kontakt każdego dnia z lekarką i kliniką. Pani dr oddaje całe serce gdyby nie jej wsparcie dawno bym się poddała. Można mieć doświadczenie, ale nie traktować sprawy taśmowo

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny jak U was z nastrojami?ja dziś od rana ryczę o wszystko.jakaś masakra...jestem na wyjeździe ze znajomymi i czuję się jak jakaś trendowata...nic nie mogę i taką samą z tym wszystkim jestem...małżonek sie świetnie bawi tyle że bezemnie....wszyscy sie śmieją a mi się chce wyć....
 
reklama
Hej, dziś zrobiłam znów bete i wyszło 2173 mUI i lekarz zrobił pierwsze usg by sprawdzić czy dobrze umiejscowione i jest ok :-) cudowne uczucie :-) teraz kolejny stresik do 13 :-)
 

Załączniki

  • 20170502_150144.jpg
    20170502_150144.jpg
    583,8 KB · Wyświetleń: 100
Do góry