reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny proszę pomóżcie. Wczoraj napisałam do swojego dr że chcę podejść do transferu jeszcze w tym cyklu i ze jest 1 dc, a on do mnie żebym zrobiła progesteron i dała mu znać. No więc ja biegiem 40 km do laboratorium wynik 1,87. Dziś mi napisał że za wysoki i żebym powtórzyła w poniedziałek[emoji20]. O co chodzi przecież ja nie podchodzę do stymulacji tylko do crio? Boję się, że nie wyjdzie w tym cyklu[emoji22]?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też transfer został przełożony z powodu progesteronu 2.10 nie pamiętam ale chyba jak jest poniżej 1.70 wtedy jest ok.
 
reklama
To jest kroplówka na wyciszenie skurczy macicy, szkoda że ja nie mam takich zaleceń..Lekarz mi nie przepisze bo nie ma wskazań

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie lekarka zaproponowala tractocile lub embrioglue z płukaniem macicy pregnylem. Jednak orzy mojej endometriozie polecala kroplowke. Podobno jakas praca z zeszlego roku wykazala ze pomaga przy endo. Dlaczego to niewiadomo ale warto sprobowac :)
 
U mnie też transfer został przełożony z powodu progesteronu 2.10 nie pamiętam ale chyba jak jest poniżej 1.70 wtedy jest ok.
Bo jezeli jest pecherzyk owulacyjny ktory wydziela juz progesteron, to lekarze nie sa w stanie stwierdzic kiedy mozna implantowac zarodek. Tez to nialam sprawdzane. na szczęście bylo ok i wczoraj mialam crio.
 
Bo jezeli jest pecherzyk owulacyjny ktory wydziela juz progesteron, to lekarze nie sa w stanie stwierdzic kiedy mozna implantowac zarodek. Tez to nialam sprawdzane. na szczęście bylo ok i wczoraj mialam crio.
A nie ma czegoś żeby go obniżyć? Do końca maja jestem na okresie wypowiedzenia jak nie zrobimy crio w tym miesiącu potem będę musiała czekać aż dostanę umowę w jakiejś nowej pracy, której nie mam[emoji20]. Czy zawsze musi być pod górę?!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A nie ma czegoś żeby go obniżyć? Do końca maja jestem na okresie wypowiedzenia jak nie zrobimy crio w tym miesiącu potem będę musiała czekać aż dostanę umowę w jakiejś nowej pracy, której nie mam[emoji20]. Czy zawsze musi być pod górę?!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie możesz załatwić sobie zwolnienia lekarskiego i coś przykombinowac?
 
A nie możesz załatwić sobie zwolnienia lekarskiego i coś przykombinowac?
Właśnie myślę co tu zrobić. Czy jak pójdę na l4 pod koniec maja np na kręgosłup na 1 m-c i międzyczasie zajdę w ciąże to będzie ok, bo z tego co czytam to chyba nie. Po zakończeniu stosunku pracy to papiery przechodzą do zus. Nie wiem za bardzo gdzie się cokolwiek mogę dowiedzieć, bo przecież nie pójdę do zusu i opowiem co by było gdyby.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie myślę co tu zrobić. Czy jak pójdę na l4 pod koniec maja np na kręgosłup na 1 m-c i międzyczasie zajdę w ciąże to będzie ok, bo z tego co czytam to chyba nie. Po zakończeniu stosunku pracy to papiery przechodzą do zus. Nie wiem za bardzo gdzie się cokolwiek mogę dowiedzieć, bo przecież nie pójdę do zusu i opowiem co by było gdyby.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę na zwolnieniu to nie mogą Cię zwoln8c ale to musisz kogoś doświadczonego dopytac
 
reklama
Dziewczyny wariuje już. Trzecia doba jeden zarodek 7blastomerów a drugi 4blastomery. Ponoć moje komórki jajowe zachowują się jak przy celiakii...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry